Jang Dong Yoon być może powróci na mały ekran!

Według osób z branży rozrywkowej Jang Dong Yoon zdecydował, że jego następnym projektem będzie “My Man is Cupid” (dosłowny tytuł).

W odpowiedzi na doniesienia źródło z jego agencji DongYi Company wyjaśniło – “Jang Dong Yoon pozytywnie rozpatruje ofertę castingu do ‘My Man is Cupid.’

My Man is Cupid” to rom-com o wróżce, która zakochuje się po tym, jak została postrzelona przez własną strzałę i kobiecie, która straciła swoją bratnią duszę po tym, jak została wplątana w tę sytuację.

Jang Dong Yoon otrzymał propozycję zagrania roli wróżki Cheon Sang Hyuk. Jest on wieloletnim właścicielem Sarangbang, wysokiej klasy koreańskiej restauracji sieciowej w Jongno w Seulu. Zaginął po tym, jak pracował jako detektyw na posterunku policji w Jongno. Jest mężczyzną, który zbudował mur nie do przebicia pomiędzy nim a kobietami i wróżką, która pali swoje skrzydła od 500 lat.

Wcześniej Jang Dong Yoon wystąpił w historycznej komedii romantycznej “The Tale of Nokdu“, ale jeśli zaakceptuje ten projekt, będzie to pierwszy raz, kiedy pojawi się we współczesnej komedii romantycznej. Jego ostatnią dramą było “Search” z 2020 roku, a jeśli przyjmie tę rolę, będzie to jego pierwsza drama od około dwóch lat.

Drama obracająca się wokół zakazanego romansu z wróżką zostanie wyprodukowana przez HB Entertainment i napisana przez pisarza Heo Sung Hee. Zdjęcia do niej rozpoczną się w drugiej połowie tego roku, a kanał nadawczy nie został jeszcze ustalony.


Źródło: 1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments