Jang Hyuk potwierdził, że powróci z nowym filmem akcji!

Aktor został obsadzony w nadchodzącym filmie “The Child Who Deserves to Die” (dosłowny tytuł), który zostanie wyreżyserowany przez Choi Jae Hoon z “The Swordsman“. Film oparty jest na powieści o tej samej nazwie napisanej przez Bang Jin Ho i opowiada o emerytowanym zabójcy, który zostaje wplątany w sprawę, podczas gdy używa przemocy, aby chronić nastoletnią dziewczynę, za którą nagle staje się odpowiedzialny. Jang Hyuk zagra Eui Kanga, który niegdyś był zawodowym zabójcą, a teraz cieszy się wolnym życiem. Aktor dostarczy widzom katharsis dzięki odświeżającej i porywającej akcji filmu.

Jang Hyuk powiedział:

“Rola Eui Kanga, którą przyjąłem, to postać, która na zewnątrz wydaje się oschła, ale w środku jest ognista. Mam nadzieję, że proces przezwyciężania przez niego traumy i zmieniania zepsutego środowiska zostanie przedstawiony w odświeżająco bezpośredni sposób, i dużo myślę o tym, jak pokazać zróżnicowany i nowy styl akcji, ponieważ gatunek to akcja. Ciężko pracuję, aby przygotować się do filmu akcji, w którym będę mógł zaprezentować nowy i świeży styl, więc proszę o wielkie oczekiwanie.”

The Child Who Deserves to Die” rozpocznie kręcenie w czerwcu.


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu – tutaj


Źródło: 1

Edytor: Bella

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments