Podczas gdy „The Penthouse” SBS przygotowuje się do długo oczekiwanego trzeciego sezonu, gwiazda Kim So Yeon podzieliła się swoimi osobistymi nadziejami i przewidywaniami dotyczącymi „The Penthouse 3„!

W nowym wiideo opublikowanym na kanale YouTube „monotubeKim So Yeon opowiedziała o swojej przebojowej dramie „The Penthouse” i jej kultowej już postaci Cheon Seo Jin.

Ujawniając, że właśnie dowiedziała się, że dzień wcześniej została nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki na rozdaniu Baeksang Arts Awards, Kim So Yeon powiedziała z nieśmiałym śmiechem:

„Wczoraj dostałam tyle wiadomości… Nie mogę uwierzyć, że zostałam nominowana. Moja starsza siostra napisała do mnie: „Jak to się stało? Jak zostałaś nominowana?””

Jak zauważono w opisie filmu, po sfilmowaniu wywiadu Kim So Yeon zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki na 57. Baeksang Arts Awards za rolę w „The Penthouse„.

SPOILERY DOTYCZĄCE „THE PENTHOUSE 2”

.

Zapytana o jej legendarną scenę w „The Penthouse 2„, w której przezabawnie udaje, że postępuje źle po tym, jak policja pojawia się, by aresztować Joo Dan Te, Kim So Yeon skomentowała:

„Jestem naprawdę dokładna, jeśli chodzi o aktorstwo komediowe. Uwielbiam komedie i naprawdę chcę zrobić sitcom.”

Dodała:

„Oczywiście grałam już wcześniej w serialu komediowym, ale byłam wtedy za młoda, więc nie przeszłam na całość jeśli chodzi o komedię. Gdybym to zrobiła teraz, byłabym w stanie być o wiele zabawniejsza i naprawdę cieszyć się filmowaniem. Naprawdę chcę spróbować zrobić sitcom. Myślę, że coś ciągnie mnie w kierunku komedii.”

Jeśli chodzi o to, z którym z jej współpracowników w „The Penthouse 2” miała najlepszą chemię aktorską, Kim So Yeon odpowiedziała:

„Świetnie grało mi się z Yoon Hee (Eugene z S.E.S.). Szczerze mówiąc, ze wszystkimi mi się dobrze współpracowało. Joo Dan Te (Uhm Ki Joon), Ha Yoon Cheol (Yoon Jong Hoon), ze wszystkimi.”

Chwaląc przemyślaną i rozważną postawę obsady, kontynuowała:

„Mimo że drama kręcona była od dawna, między aktorami nigdy nie było żadnych nieporozumień.”

Na pytanie, z którą postacią chce dzielić więcej scen w „The Penthouse 3„, Kim So Yeon odpowiedziała:

„W sezonie 3 chciałabym mieć więcej scen z Ha Yoon Cheol, ponieważ czuję, że sprawy Cheon Seo Jin i Dr. Ha w sezonie 2 nie zostały rozwiązane. Myślę, że wciąż coś między nimi pozostaje.”

Jeśli chodzi o jej przewidywania na sezon 3, Kim So Yeon powiedziała:

„Czy Cheon Seo Jin nie zostałaby wcześniej zwolniona z więzienia? Nawet jeśli nie powinna? Myślę, że mogłaby odpuścić wszystko, ale bez względu na wszystko trzyma się Fundacji Cheong Ah.”

Jeśli chodzi o jej córkę Ha Eun Byeol z ekranu, żartobliwie dodała:

„Gdzie poszła Eun Byeol? Widziałam ludzi spekulujących, że Jin Boon Hong jest biologiczną matką Eun Byeol. To kompletny nonsens! To nie może być prawda! Eun Byeol to moja córka!”

Zapytana o możliwość powrotu Cheon Seo Jin na scenę jako śpiewaczki operowej, Kim So Yeon zaśmiała się:

„Nie, ona za dużo krzyczy. Pewnie też cały czas krzyczała w więzieniu. Jej struny głosowe nie mogą się zregenerować.”

Aktorka ujawniła również swoje osobiste nadzieje związane z losem Cheon Seo Jin w sezonie 3. Powiedziała ze śmiechem:

„Mam nadzieję, że spotka ją dramatyczny upadek.”

Potem żartobliwie wyobraziła sobie, jak Cheon Seo Jin pozuje przed kamerami, nawet podczas aresztowania.

„Mam nadzieję, że sama założę kajdanki i powiem: „Zrobię to sama.” I będę pozować przed fotografami, mówiąc: „Nie rozmyjcie mi twarzy.””

Wyjaśniła:

„Mimo że jest złoczyńcą, jest postacią o niezwykłym wdzięku, więc mam nadzieję, że nawet jeśli spotka ją upadek, zrobi to w zabawny sposób.”

Na koniec powiedziała:

„W trzecim sezonie chcę odłożyć na bok wszystkie swoje zmartwienia i pomyśleć: „Za kilka miesięcy nie będę w stanie ponownie spotkać Cheon Seo Jin”. Cokolwiek się stanie, chcę dać z siebie wszystko i cieszyć się kręceniem trzeciego sezonu.”

Premiera „The Penthouse 3” będzie miała miejsce 4 czerwca.


Źródło: 1

Edytor: Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments