Najpopularniejszymi serialami pierwszej połowy tego roku były „Crashing Landing On You” , „The World of the Married” i „Itaewon Class”. Popularność tego gatunku utrzymuje się również od zeszłego roku, ponieważ najpopularniejszym programem telewizyjnym pierwszej połowy tego roku jest „Mr. Trot ” , „ The Taste of Mr Trot ” i „ Romantic Call Center ” (jedne z popularniejszych dram  z zeszłego roku).

28 lipca KST Koreańska Komisja Łączności opublikowała wyniki „Badań społeczności na temat treści nadawanych w pierwszej połowie 2020 r.”. Koreańska Komisja ds. komunikacji co tydzień bada i ujawnia oceny widzów, w tym oceny internetowe (takie jak posty online, komentarze, wyświetlenia i artykuły informacyjne), aby przedstawić  preferencje dotyczące treści nadawanych.

Badanie opierało się na komentarzach, ocenach widzów i odpowiedziach internetowych dotyczących seriali telewizyjnych, głównych programów rozrywkowych i programów edukacyjnych, które były emitowane w pierwszej połowie 2020 roku.

W rezultacie wielu internautów wykazało duże zainteresowanie dramą „Crash Landing On You” ze względu na rolę męskiego bohatera odgrywanego przez aktora Hyun Bina oraz fabułę.

Internauci okazali również duże zainteresowanie „The World of the Married”, ponieważ był to remake brytyjskiego programu telewizyjnego, miał szokującą fabułę, a internauci byli zdumieni umiejętnościami aktorskimi członków obsady.

Itaewon Class” również stało się dramą która uzyskała duże zainteresowanie, ponieważ była oparta na popularnej serii Webtoon. Wielu internautów było również zainteresowanych „Itaewon Class” ze względu na członków obsady i fantastyczną oryginalną ścieżkę dźwiękową do dramatu.

Najbardziej popularnym programem telewizyjnym, który spotkał się z największą reakcją w Internecie, był: „Mr. Trot”, „The Taste of Mr. Trot” i „Romantic Call Center”. W pierwszej połowie roku najwięcej odsłon i najwyższą ocenę widzów miały programy różnorodne poświęcone śpiewakom. To pokazuje i dowodzi popularności takich śpiewaków, jak Lim Young Woong, który spotyka się z ogromną miłością fanek.

Wreszcie długo wyczekiwany w tym zastawieniu „Giant Peng TV” okazał się sensacją internetową z 9 491 komentarzami i dużą liczbą wyświetleń w sekcji programów edukacyjnych. Pengsoo to telewizyjna postać, która jest pingwinem, marzy on o zdobyciu światowej sławy. Zdobył ogromną rzeszę fanów w Korei dzięki swojej roli „antybohatera”, łamiąc normy społeczne Korei.


Źródło : (1)

Edytor: Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments