Nowa poniedziałkowo-wtorkowa drama KBS 2TV „Red Heart” (dosłowny tytuł) potwierdziła swoją obsadę!
Wcześniej drama podzieliła się informacją, że Lee Joon, Kang Han Na i Jang Hyuk są w trakcie rozmów, aby wystąpić w „Red Heart„. 2 listopada KBS podało, że wszyscy trzej aktorzy zostali potwierdzeni do udziału w dramie historycznej i że ich synergia stworzy unikalną scenerię i solidną fabułę.
„Red Heart” jest fikcyjną dramą historyczną o Lee Tae, który zostaje królem Joseon i marzy o monarchii absolutnej.
Lee Joon został obsadzony w roli Lee Tae, który dąży do wzmocnienia swojej władzy poprzez pozbycie się Park Kye Won i jego podwładnych. Lee Tae jest osobą, która uważa, że każde działanie jest usprawiedliwione, aby osiągnąć swój cel, a fani już nie mogą się doczekać, jak Lee Joon wyrazi emocjonalne linie swojej postaci, gdy ta będzie zaciekle walczyć o władzę.
Kang Han Na otrzymała propozycję zagrania Yoo Jung, kobiety wolnej, w której zakochuje się Lee Tae. Lee Tae wybiera Yoo Jung na swoją księżniczkę koronną, co powoduje kłopotliwą sytuację dla jego rodziny, a on sam jest zmuszony dokonać wyboru pomiędzy tą, którą kocha, a planami zemsty swojej rodziny.
Jang Hyuk wcieli się w rolę Park Kye Won, który będzie zaangażowany w intensywny konflikt z Lee Tae. Park Kye Won jest żywym symbolem władzy i postacią, której wszyscy są posłuszni. Jest on „twórcą króla”, który postanawia „stworzyć mądrego i młodego króla własnymi rękami”, aby fundamenty Joseon nie zostały ponownie wstrząśnięte przez tyranów.
Fani szczególnie cieszą się na ponowne spotkanie Lee Joona i Jang Hyuka, którzy pracowali razem w dramie „Iris 2” z 2013 roku.
„Red Heart” zostanie wyreżyserowane przez Yoo Young Eun, która wcześniej wyreżyserowała „How to Buy a Friend” i „Manhole„, a napisana przez Park Pil Joo, która wcześniej napisała dramy, w tym „Marry Me Now” i „First Love Again„.
Premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2022 roku.
źródło: 1



