Lee Suhyun z AKMU wystąpi w nowej dramie!

15 kwietnia drama potwierdziła, że Lee Suhyun dołączy do oryginalnej dramy KakaoTV „Crazy Person in the Area” (dosłowne tłumaczenie). Oh Yeon Seo i Jung Woo zostali wcześniej potwierdzeni, aby zagrać główne role.

Drama opowiada o dwójce ludzi z własnymi bolesnymi historiami, którzy przechodzą przez skomplikowany proces ranienia i uzdrawiania podczas zakochiwania się w sobie. Jung Woo zagra No Hwi Oh, detektywa w wydziale brutalnych przestępstw na posterunku policji w Gangnam. Oh Yeon Seo zagra Lee Min Kyung, która jest uwikłana w swoje własne urojenia i kompulsje. Drama zostanie wyreżyserowana przez Lee Tae Gon’a, który kierował takimi dramami jak „Age of Youth” i „War of Prosecutors„.

Lee Suhyun wcieli się w postać Su Hyun, która pracuje w sklepie spożywczym w dzielnicy, w której mieszkają No Hwi Oh i Lee Min Kyung. Ma 20 lat i ciężko pracuje, aby spłacić kredyt studencki, miesięczny czynsz i wydatki na życie. Pracując na pół etatu, spotkała się z wieloma nieuprzejmymi klientami, więc straciła już miłość do ludzi.

Dlatego nie marnuje nawet jednego procenta swoich emocji na próżno, ale obsługuje klientów z pustymi oczami i cynicznym sposobem mówienia. Oczekiwania wobec aktorskiej transformacji Lee Suhyun są wysokie, a interesujące będzie zobaczyć jej wspaniałą chemię z głównymi bohaterami.

Zespół produkcyjny dramy podzielił się informacją:

Pracowniczka na pół etatu Su Hyun jest postacią, która sprawia, że cechy No Hwi Oh i Lee Min Kyung wyróżniają się jeszcze bardziej, a ona również zwiększy humor w dramie. Będzie wiele zabawnych historii, kiedy Su Hyun, No Hwi Oh i Lee Min Kyung spotkają się ze sobą, a aktorzy również mają świetną chemię, więc proszę niecierpliwie czekać na tę dramę.

Crazy Person in the Area” będzie miało swoją premierę w maju.


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments