Leedo i Xion z ONEUS tymczasowo robią sobie przerwę od wszelkich aktywności.

12 stycznia, agencja RBW wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że obaj członkowie ONEUS mają problemy zdrowotne i wezmą wolne, aby dojść do siebie.

Pełna treść oświadczenia brzmi następująco:

Witam, tu RBW.

Chcielibyśmy poinformować Was o stanie zdrowia i przyszłych działaniach członków ONEUSLeedo i Xion.

U Leedo zdiagnozowano zapalenie skóry na podeszwach stóp i zalecono mu ostrożność w codziennych czynnościach przez około tydzień, licząc od dnia, w którym się to stało. Wziął udział w fan signu oraz w występach z silną wolą, że jest to cenna obietnica złożona fanom i że jest w dobrym stanie, aby być ich częścią. Jednakże, w obawie przed możliwymi opóźnieniami w jego powrocie do zdrowia, weźmie tydzień wolnego. Cały czas sprawdzamy stan Leedo, a on sam również ciężko pracuje, aby poddać się leczeniu.

Jeśli chodzi o Xiona, to lekko nadwyrężył on kolano podczas schodzenia ze schodów i obecnie nosi ortezę na kolano. Xion również wyraził zamiar kontynuowania występu, ale 5 stycznia lekarz doradził mu, aby nie przemęczał się przez tydzień do dwóch, więc zrobi sobie przerwę na jakiś czas, aby się nie nadwyrężyć.

Obaj członkowie słuchają rad specjalistów i robią co w ich mocy, aby zminimalizować ruch i skupić się na leczeniu, aby szybko wrócić do zdrowia.

Prosimy o wyrozumiałość w związku z tą nagłą wiadomością, która wywołała niepokój, a my potraktujemy obawy fanów poważnie i zastanowimy się nad nimi, aby postawić zdrowie artystów na pierwszym miejscu. Dziękujemy.

Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia!


Źródło: 1

Edytor: Mania

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments