Była członkini AOAMina obserwuje na Instagramie najlepsze przyjaciółki JiminHeize oraz Cheetah!

Mina udostępniła wiele postów na swoim osobistym koncie na Instagramie, szczegółowo opisując swoje doświadczenia jako członkini AOA. W swoich postach Mina stwierdza, że jedna z członkiń grupy nieustannie znęcała się nad nią i dręczyła ją, a następnie powiedziała, że chodzi o Jimin.

27 maja Mina skomentowała jeden z postów Jimin, prosząc ją o zaprzestanie ignorowania jej wiadomości. Jimin nie odpowiedziała, ponieważ jest poza centrum uwagi, odkąd opuściła AOA w zeszłym roku.

Od rzuconych zarzutów w stronę Jimin, Mina przestała obserwować pozostałe członkinie, aby zapomnieć o przeszłości. Internauci zauważyli, że obserwuje ona dwie najlepsze przyjaciółki JiminHeize i Cheetah.

A Wy co myślicie o tej całej sytuacji?


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu – tutaj


Źródło: (1)

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LEAF
LEAF
12 dni temu

Mina – powiem ci jedno – uspokoisz się wreszcie i zdecydujesz co było dobre czy złe?

Neon_Culture
Neon_Culture
12 dni temu
Reply to  LEAF

Widzę, że nie tylko ja mam jej dosyć..

Neon_Culture
Neon_Culture
12 dni temu

Gdy tylko widzę zdjęcie Miny to już wiem, że zrobiła coś dla atencji. To już hypokryzja bo najpierw płakała i mówiła jak jej ciężko, a teraz sama próbuje się z nią skontaktować. Czy tak zachowuje się prawdziwa ofiara i zdrowo na umyśle osoba? Nie sądzę.

Hanii ❤️
Hyerii
10 dni temu

Mina już chyba sama nie wie czego konkretnie chce. Powinna odpocząć od telefonu, odłożyć go chociaż na chwilę i przemyśleć wszystko na spokojnie, i zająć się swoim zdrowiem, bo ono powinno być dla niej najważniejsze

( _ )
( _ )
9 dni temu

Domyślam się jak bardzo Minie musiało być ciężko przez te wszystkie lata, ale teraz uważam, że wyrabia naprawdę dziwne rzeczy. Sama na jej miejscu trzymałam bym się od Jimin z daleka a ona cały czas wraca do niej i jak jest napisane w poście pragnie kontaktu z nią. Moim zdaniem to co Mina przekazuje swoim fana nie musi być koniecznie prawda :-\