Agencja ATEEZ ujawniła, że Mingi wziął udział w nagraniu ich nowej piosenki na finałową rundę konkursu Mnet “Kingdom: Legendary War“.

W listopadzie zeszłego roku Mingi tymczasowo wstrzymał wszystkie aktywności, aby skupić się na swoim zdrowiu po tym jak doświadczył objawów niepokoju psychicznego. Mimo, że został ostatnio zauważony na lotnisku z innymi członkami ATEEZ, podsycając spekulacje na temat potencjalnego powrotu, obecnie nadal jest na hiatusie.

27 maja “Kingdom” opublikowało zajawkę nowego utworu ATEEZ na nadchodzącą finałową rundę konkursu, w której sześć konkurujących ze sobą grup zmierzy się z zupełnie nowymi piosenkami.

Tego samego dnia KQ Entertainment oficjalnie ogłosiło, że podczas gdy Mingi nie wystąpi razem z kolegami z zespołu w nadchodzącym finale “Kingdom“, brał udział w nagrywaniu piosenki razem z innymi członkami ATEEZ przed swoją przerwą.

Pełne oświadczenie agencji brzmi następująco:

Witajcie, tu KQ Entertainment.

“The Real,” nowa piosenka ATEEZ na finałową rundę Mnet “Kingdom,” zostanie wydana online na głównych platformach muzycznych jutro, 28 maja o 12:00.

ATEEZ zakończyło nagrywanie swojej nowej piosenki “The Real”, którą wykonają w finale, zanim Mingi wstrzymał swoje działania. Dlatego też wersja piosenki, która zostanie wydana jest pełną, ośmioosobową wersją, ale tak jak w przypadku wszystkich innych występów “Kingdom” do tej pory, grupa wykona siedmioosobową wersję na scenie podczas show.

Z góry prosimy o wyrozumiałość ATIN [fandom ATEEZ], którzy po usłyszeniu głosu Mingi w piosence mogli poczuć się szczęśliwi i zaskoczeni, i z niecierpliwością oczekiwali na pełny ośmioosobowy występ w programie.

Prosimy, aby ATINY okazały dużo zainteresowania i wsparcia dla nowej piosenki ATEEZ dla “Kingdom”, “The Real”, jak również ich finałowego występu.

Dziękujemy.

Ostatni odcinek „Kingdom” zostanie wyemitowany 3 czerwca o 19:50 czasu koreańskiego. W międzyczasie, sprawdź podgląd wszystkich grup sześć nowych piosenek do finału poniżej!


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do obejrzenia i komentowania wywiadu z WE IN THE ZONE:


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments