Mnet wypowiedziało się o doniesieniach, że Hongkong będzie gospodarzem rozdania nagród Mnet Asian Music Awards w 2021 r.

20 lipca Ilgan Sports poinformowało, że Mnet omawia możliwość zorganizowania 2021 MAMA w Hongkongu w grudniu tego roku. Mnet podobno wspomniało o tej możliwości niektórym agencjom i poprosiło je o zachowanie jej na razie w tajemnicy, ponieważ nie została jeszcze potwierdzona.

W związku z pandemią COVID-19 zeszłoroczne MAMA odbyło się online. Według plotek, Mnet rozważa możliwość zorganizowania tegorocznego MAMA poza Koreą, ponieważ teraz ludzie mogą się szczepić. Ilgan Sports stwierdziło, że większość źródeł z branży muzycznej była sceptycznie nastawiona do tej decyzji, ponieważ nie było jasne, kto weźmie na siebie odpowiedzialność, jeśli ktoś zarazi się COVID-19 podczas ceremonii wręczenia nagród.

Źródło z Mnet powiedziało:

„Lokalizacja MAMA 2021 jest nadal niezdecydowana. Decydując o niej, będziemy traktować priorytetowo zdrowie artystów i personelu.”

Od 2010 roku MAMA często odbywało się poza Koreą. W latach 2012-2015 uroczystość odbyła się w Hongkongu, a w 2017 i 2018 roku odbyła się w trzech krajach, w tym w Hongkongu. MAMA 2019 nie mogło się odbyć w Hongkongu z powodu trwających wówczas protestów.

Źródło:(1)

Edytor: Bella

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments