Lee Seung Gi po raz kolejny będzie współpracował z Hook Entertainment!

Aktor zadebiutował w czerwcu 2004 roku i był związany z Hook Entertainment przez 17 lat. Jednak w maju agencja ogłosiła, że Lee Seung Gi odejdzie, aby założyć własną firmę.

10 czerwca Hook Entertainment ogłosiło, że połączyło siły z nową agencją Lee Seung GiHuman Made.

Oficjalne oświadczenie brzmi następująco:

“Witajcie, tu Hook Entertainment.

Niedawno informowaliśmy, że nasz kontrakt z artystą Lee Seung Giem dobiegł końca i że zdecydował się on założyć jednoosobową agencję, aby promować się niezależnie. Obiecaliśmy, że zawsze będziemy mu kibicować jako jego zwolennicy i utrzymamy z nim współpracę po jego usamodzielnieniu się.

Jako artysta, który niedawno obchodził 17 rocznicę swojego debiutu, Lee Seung Gi pragnie przełamać istniejące ramy, aktywnie komunikować się z krajowymi oraz zagranicznymi fanami poprzez niezależne i kreatywne działania na szerszym, zróżnicowanym polu. Przygotowuje się do podjęcia takiego wyzwania poprzez swoją nowo założoną jednoosobową agencję Human Made.

Ponadto, podpisaliśmy kontrakt menadżerski z Lee Seung Giem, który cieszy się reputacją najlepszego artysty w Korei i zdecydowaliśmy się nadal wspierać jego aktywną pracę jako piosenkarza, aktora, MC i wszechstronnego konferansjera, tak jak robiliśmy to przez ostatnie 17 lat.

Będziemy nadal robić co w naszej mocy, aby pomóc mu pokazać bardziej zaawansowany i niezrównany wygląd we wszystkich dziedzinach, a także będziemy aktywnie wspierać i dopingować jego niezależne i kreatywne działania oraz nowe wyzwania w różnych dziedzinach poprzez Human Made.

Lee Seung Gi będzie nadal ciężko pracował, aby pokazać się z bardziej postępowej i lepszej strony, więc proszę nadal okazywać mu swoją miłość i wsparcie.

Dziękuję.


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu – tutaj


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments