spot_img

[Relacja z koncertu] DreamCatcher odwiedziły Polskę po raz trzeci

20 listopada odbył się już trzeci koncert DreamCatcher w Polsce. Tym razem i my mieliśmy możliwość być częścią tak pięknego wydarzenia. Dzięki uprzejmości Sony Music Poland jedna z naszych edytorek mogła być tuż pod samą sceną. Dzięki temu chcemy przedstawić Wam relację z tego wspaniałego koncertu.

Już na zewnątrz Teatru dało się usłyszeć śpiew oczekujących od kilku godzin Insomnia. Donośnie rozgrzewających swoje głosy na wieczornej mroźnej aurze, których echo wyraźnie rozbrzmiewało odbijając się od budynków. Tak naładowani pozytywną energią oczekujący w kolejce podgrzewali przedkoncertową atmosferę wyczekując zielonego światła wstępu do obiektu. Już kilkanaście minut później ruszyli w kierunku drzwi wejściowych, ustawiając się do okazania swoich wejściówek. Szybkim krokiem podążali w stronę sali koncertowej, pospiesznie wyszukując najlepszego dla siebie miejsca, możliwie jak najbliżej sceny.

Mieszczący 1500 widzów obiekt dzielił miejsca na siedzące – na balkonie oraz wydzielone na dwie strefy miejsca stojące – na parterze. Rozpoczynający się o 19:30 koncert zgromadził liczne grono Insomnia, wypełniając przestrzeń pod sceną do ostatniego centymetra. W chwili wyłączenia świateł oświetlających widownię rozległy się donośne okrzyki nawołujące artystki do pojawienia się na scenie. Unosząca się w przestrzeni scenicznej mgła, przebijana przez linie ostrych świateł, wytworzyła aurę specyficznej nastrojowości. Wywołując tym samym moment zniecierpliwienia następstwem wydarzeń, które zaraz miały mieć miejsce.

Po chwili tajemniczego wstępu na scenie pojawiły się DreamCatcher, wprowadzone przez głośne owacje zaproszenia zgromadzonej w obiekcie widowni. Rozbrzmiała pierwsza openingowa piosenka ,,VISION”, która spotkała się z ogromnym entuzjazmem ze strony publiczności. Zachwyciła dynamiczną choreografią i świetlnymi efektami specjalnymi dopełniającymi całości performance’u. Kolejne utwory z setlisty tylko mocniej rozgrzewały już i tak żywiołową atmosferę panującą w sali, a artystki prezentowały swoje umiejętności z uśmiechami na ustach.

Po pierwszych dwóch hitach nastąpiła mała przerwa, którą idolki wykorzystały na przywitanie się ze zgromadzoną publicznością i podziękowanie za liczne przybycie. Ich spontaniczne wypowiedzi za każdym razem podsumowywane były pozytywną reakcją zgromadzonych w obiekcie fanów, powodując u członkiń zespołu nieskrywaną wdzięczność. Po krótkim przywitaniu nastąpiła kontynuacja występu, podczas którego fani wspólnie z artystkami śpiewali znane przez nich utwory.

W połowie setlisty zaplanowano indywidualne krótkie prezentacje solowych utworów idolek, które spośród siebie losowały kolejność występowania. Każdy z występów spotkał się z falą radości i okrzykami dopingującymi demonstrujące swoje zdolności członkinie. Największe wrażenie na publiczności wywołał pokaz taneczny Yoohyeon z wykorzystaniem krzesła, baletowe akrobacje Handong oraz odważna, pełna zmysłowych ruchów prezentacja Siyeon.

Dalsza część koncertu przebiegała z nieustającą energią, a wszystko to dzięki dynamicznym utworom i częstymi interakcjom DreamCatcher z fanami. W odpowiedzi na prośby Insomnia o ponowne pojawienie się artystek na scenie, dziewczyny po chwili nieobecności zjawiły się w zmienionych strojach, by wykonać zaplanowane ostatnie utwory i ostatecznie pożegnać się z widownią. Podczas encore wykonały piosenki, takie jak: ,,Over the Sky” oraz ,,New Days”, pobudzając na sam koniec obecnych w sali fanów, żywo wymachujących lighstickami, bawiąc się razem do ostatnich momentów.

Wieczór 20 listopada na pewno zapadnie w pamięci nie tylko nowo przybyłym na koncert DreamCatcher uczestnikom jako niezapomniane przeżycie, ale również wieloletnim oddanym towarzyszom podróży idolek w k-popowym świecie, którzy wspólnie z członkiniami przeżywają rozwój ich kariery. Event ten jest doskonałym przykładem dobrej zabawy, spędzenia wolnego czasu ze znajomymi, dzielenia się wspólną pasją czy poznawaniem równie zaangażowanych w twórczość artystek osób z chęcią dzielących się swoimi przeżyciami.


Źródło: Opracowanie własne

Moderator: MiTien

Edytor: Grazia

NEWSY

Kontrowersje wokół nazwy fandomu Cha Eunwoo

1 grudnia agencja FANTAGIO ogłosiła, że niedługo rozpocznie się...

Zwycięzcy MMA 2023

2 grudnia odbyła się 15 ceremonia wręczenia nagród Melon...

NCT U zapowiada nowy singiel

Renjun, Chenle, Xiaojun i Kun z NCT wydadzą nowy...

Czy Joy z Red Velvet i Crush się rozstali?

Krążą plotki o rozstaniu Joy z Red Velvet i...

POPULARNE

V z BTS wypuszcza „Snow Flower” jako prezent na Boże Narodzenie dla fanów

 V z BTS zaskoczył fanów wyjątkowym prezentem świątecznym! 25 grudnia...

Rose z BLACKPINK o swoim nowym hobby, spotkaniu z dyrektorem kreatywnym Yves Saint Laurent i nie tylko

Udostępniono zdjęcia z sesji zdjęciowej Rosé z BLACKPINK z...

AleXa została zwyciężczynią „American Song Contest”!

AleXa zwyciężczynią "American Song Contest" stacji NBC! Oparty na przeboju...

Jeonghan z SEVENTEEN otwiera własne konto na Instagramie

Jeonghan z SEVENTEEN jest teraz na Instagramie! 13 lipca SEVENTEEN...

Była członkini AOA, Kwon Mina, uspokaja zmartwionych fanów po groźbach śmierci skierowanych w jej stronę

Była członkini AOA, Kwon Mina, niedawno pojawiła się na...
MiTien
MiTien
"Różnica pomiędzy K-Pop'em, a Pop'em to tylko język, muzyka ma moc niszczenia każdych ścian." ~ CL

Kontrowersje wokół nazwy fandomu Cha Eunwoo

1 grudnia agencja FANTAGIO ogłosiła, że niedługo rozpocznie się pierwszy nabór do oficjalnego fandomu Cha Eunwoo. Fani szybko zauważyli, że zaproponowana nazwa fandomu idola,...

Zwycięzcy MMA 2023

2 grudnia odbyła się 15 ceremonia wręczenia nagród Melon Music Awards. Wydarzenie to miało miejsce w INSPIRE Arena w Incheon. NewJeans zdobyły aż pięć nagród,...

NCT U zapowiada nowy singiel

Renjun, Chenle, Xiaojun i Kun z NCT wydadzą nowy singiel! 3 grudnia wytwórnia zespołu, SM Entertainment, opublikowała pierwsze zdjęcia zapowiadające nadchodzącą piosenkę NCT U „Marine...
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments