spot_img

Najnowsze newsy

Seohyun z Girls’ Generation mówi o pojawieniu się w ,,You Quiz On The Block” i nadchodzącym filmie akcji

Seohyun z Girls’ Generation wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu 1st Look.

Pokazywała swoje czarujące i ponętne strony w różnych wyrafinowanych strojach.

W wywiadzie Seohyun mówiła o niedawnym występie Girls’ Generation w programie „You Quiz on the Block” telewizji TVN. Powiedziała:

„To jest 14 rocznica debiutu Girls’ Generation. Zawsze, gdy jest nasza rocznica, chcemy zrobić coś wyjątkowego. Ale nie wiedziałyśmy, co zrobić [tym razem], a ponieważ wszystkie jesteśmy zajęte własnymi harmonogramami, trudno było spotkać się w tym samym czasie”.

Kontynuowała:

„Miałyśmy również dylemat co do naszego pojawienia się w „You Quiz on the Block”. Wszystkie miałyśmy różne opinie, ale zgodziłyśmy się pokazać opinii publicznej, że jesteśmy odpowiednio zjednoczone. Ponadto, wszystkie lubimy „You Quiz on the Block”. A kiedy wszystkie wykrzykiwałyśmy hasło Girls’ Generation, poczułam się nieco emocjonalnie. Wcześniej było to dla nas powszechne, ale teraz zdałam sobie sprawę, że zebranie się i wypowiedzenie hasła jako grupa to wyjątkowa rzecz”.

O swoim nadchodzącym filmie „Holy Night: Demon Hunters” (tłumaczenie dosłowne) Seohyun skomentowała:

„Naprawdę lubię filmy okultystyczne, akcji i bohaterów. Przyciągnęło mnie [film], ponieważ był to gatunek, którego nie próbowałam. Nie chcę się ograniczać. Dlatego wybierając pracę, staram się wykluczać podobne postacie, które grałam wcześniej”.

Dodała:

„Ten film to złożony gatunek, z którym trudno się spotkać. Kiedy przeczytałam scenariusz, poczułam odświeżające zaskoczenie, więc zdecydowałam, że naprawdę chcę w nim zagrać. Wyczekujcie tego”.

Seohyun będzie jednym z gospodarzy The Fact Music Awards 2021.

 

 


Źródło: (1)

Edytor: Mania

Najnowsze newsy

Warte twojej uwagi