30 października o północy czasu koreańskiego Seungmin zaskoczył fanów, wydając cover solowej ballady Sandeula z B1A4 – „Stay As You Are”.

Idol wcześniej zasugerował swoim fanom, że coś się zbliża o północy, a wkrótce po wydaniu coveru pojawił się na oficjalnym koncie grupy na Instagramie, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Seungmin napisał:

“STAY” [oficjalny fandom grupy], tutaj Seungmin. Ciężko było czekać do 12, prawda? Ciężko pracowałem, żeby przygotować dla Was kolejny cover. To taka świetna piosenka i Sandeul zaśpiewał ją tak dobrze. Już od dawna polecałem tą piosenkę STAY. Zawsze myślałem o tym żeby ją zaśpiewać. W końcu miałem na to czas i tym razem się przygotowałem, teraz STAY mogą ją usłyszeć.”

Kontynuował:

“Czy to było mniej więcej w pierwszej klasie liceum? Kiedy usłyszałem tę piosenkę po raz pierwszy, natychmiast się w niej zakochałem i nawet teraz, kiedy przechodzę przez ciężki okres, jest to piosenka, której słucham dla wzmocnienia i pocieszenia. Zawsze zajmowała to jedno specjalne miejsce na mojej playliście. Myślę, że jest to naprawdę, naprawdę bardzo znaczące, że teraz, kiedy ten czas minął, jestem w stanie zaśpiewać ją dla STAY swoim własnym głosem. Mam nadzieję, że moje pragnienie, by zawsze śpiewać z tym samym niezmiennym nastawieniem i uczuciami, zostało dobrze przekazane”.

Sprawdź cover Seungmina do „Stay As You Are” poniżej!


Źródło: 1

Edytor: Deb

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments