23 czerwca Seungkwan, Vernon i Dino z SEVENTEEN pojawili się jako goście w audycji radiowej KBS Cool FM „Jung Eun Ji’s Music Plaza”.

Podczas występu członkowie SEVENTEEN rozmawiali o najnowszym powrocie grupy z albumem „Heng:garæ” i utworem tytułowym „Left & Right„.

Seungkwan powiedział:

„W młodości stoisz na skrzyżowaniu wielu wyborów. To czas, w którym myślisz dużo o swoim życiu. Chcieliśmy stworzyć album, który zapewniłby nastolatkom komfort i wsparcie, którego tylko SEVENTEEN mógł udzielić. Ta wiadomość jest najsilniej zawarta w utworze tytułowym.”

Dodał:

„Nasz poprzedni comeback był mrocznym konceptem, tym razem jest on odświeżający. Wiele myśleliśmy o tym, który z nich chcielibyśmy.”

Vernon powiedział:

„Byliśmy podekscytowani, gdy usłyszeliśmy go po raz pierwszy. Widzieliśmy siebie, jak wracamy w tego rodzaju stylu.”

Seungkwan powiedział:

„Lubimy pokazywać naszym rodzinom piosenkę przed jej wydaniem, ale tym razem nie zrobiliśmy tego, ponieważ baliśmy się, że uznają, że jest słabsza [niż ostatni comeback]. Ale gdy tylko to usłyszeli, powiedzieli: „To szalone. To jest niesamowite.'”

Dino powiedział:

„Mój ojciec jest tancerzem, więc bardzo interesuje się muzyką taneczną. Pokazałem mu wersję, która nie została jeszcze zmiksowana, a on powiedział, że to było to. Czuję dumę z tego, że uznali ją najbliżsi ludzie”

Trzej członkowie zostali poproszeni o wybranie najbardziej wpływowego członka. Seungkwan wybrał Dino, a Vernon i Dino wybrali Seungkwana. Vernon powiedział:

„Seungkwan często uporządkowuje zespół”

Dino powiedział:

„On troszczy się o innych i aktywnie uczestniczy w burzach mózgów”

Seungkwan powiedział:

„Dino natychmiast zauważa, że wydaje się, że zwlekamy w ćwiczeniach. Mówi coś w stylu: „Zamiast myśleć o tym, jak bardzo chcesz iść do domu, chciałbym, żebyśmy mogli to zrobić dobrze przed wyjściem.” Jest słodki, ale nie możesz nic odpowiedzieć. Dino pracuje tak ciężko, że nawet jeśli reszta z nas odpoczywa, nie możemy być zadowoleni”

Dino powiedział:

„Powiedziałem, że musimy bardziej pracować nad sposobem myślenia, gdy tylu ludzi czeka na nasze występy. Nie powiedziałem tego, ponieważ inni członkowie nie ćwiczyli”

Dino, który jest najmłodszym członkiem, powiedział, że starsi członkowie czuli się jak przyjaciele i bracia oraz wybrał Hoshiego i Vernona jako starszych członków, którzy najbardziej czuli się jak jego przyjaciele.

Seungkwan rozśmieszył studio swoją ostatnią wypowiedzią:

 „Myślę, że staję się coraz bardziej oldschoolowy. Nie w zły sposób, ale w miły sposób”

Jung Eun Ji zauważyła: 

„To jest coś, co ludzie w twoim otoczeniu mogą ocenić”

Vernon powiedział:

„Właśnie to chcieliśmy usłyszeć. Dziękuję Ci bardzo”

„Heng:garæ” SEVENTEEN ostatnio znalazło się na szczycie list przebojów iTunes na całym świecie.

 


1

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Nika
2 miesięcy temu

Boże, kocham ich najbardziej na świecie 💖💖💖😘🤗😘🤗💖🤗😭😭 moje słodziaki 🌷❤️