Shindong z Super Junior tłumaczy dlaczego nie wziął ślubu ze swoją byłą dziewczyną.

Po tym jak on i Choi Yeo Jin wytypowali się wzajemnie na „potencjalnych partnerów małżeńskich” w programie Traveling Market powrócił temat poprzednich związków artysty.  Shindong wielokrotnie wypowiadał się na ten temat w innych programach i wyjaśniał, że nie jest obecnie żonaty.

„Ludzie myślą, że jestem żonaty. Niektórzy uważają nawet, że mam dziecko.  Miałem dziewczynę, która miała nadzieję, że zostaniemy małżeństwem, ale tak się nie stało.  Czasami chętnie, a czasami niechętnie dzieliłem się z fanami informacjami na temat mojego życia prywatnego. Ogłosiłem kiedyś, że nasze rodziny zamierzają odbyć Sangkyunrae (oficjalne spotkanie między dwoma rodzinami przed ślubem), ale ostatecznie nasi rodzice wymienili tylko pozdrowienia. Byłem młody, więc nie do końca rozumiałem co oznacza słowo Sangkyunrae.”

Shindong ujawnił także, że powodem ich zerwania była jego publiczna wypowiedź.

„Mówiłem o naszym Sangkyunrae i jej rodzina poczuła się z tym niekomfortowo, więc w końcu zerwaliśmy.”

W roku 2014 Shindong ogłosił zerwanie ze swoją dziewczyną, po tym jak wypowiedział się na temat ich zaręczyn w programie Strong Heart” SBS. Rok później podzielił się z fanami informacją na temat związku z modelką Kang Shinae, jednak rozpadł się on po czterech miesiącach. 


Źródło: (1)

Edytor: Grazia

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boombayah
Boombayah
4 miesięcy temu

Chłopak jest takim seksistom, że kobieta która zdecyduje się na małżeństwo z nim musi nie mieć szacunku do samej siebie.

namurobiamu
namurobiamu
4 miesięcy temu
Reply to  Boombayah

W którym momencie Shindong był seksistą?

Suzuma
Suzuma
3 miesięcy temu

Co za rodzice, zamiast się cieszyć że ich dzieci są szczęśliwe i chcą razem żyć. To….