Potwierdzono, że różni idole wystąpią w nadchodzącej web dramie!

Ostatnio Dingo Music ogłosiło, że przygotowują web dramę zatytułowaną “The Guys I Want to Catch” (tytuł dosłowny). Jest to historia czterech stażystów policji w Noryangjin, którzy nie zdali egzaminów policyjnych i stali się znani jako F4 (z “F” oznaczającym porażkę) oraz z różnych sytuacji, które napotykają ich kiedy ścigają przestępców. U+ Idol Live pomoże w produkcji dramy, a jej kręcenie rozpocznie się już w tym miesiącu, a premiera ma nastąpić w sierpniu.

Son Dongwoon z Highlight, Niel z Teen Top, Wooseok z PENTAGON i Sejun z VICTON wcielą się w role czterech członków F4. Będą oni występować używając swoich prawdziwych imion, co doda dramie poczucia rzeczywistości i rozrywki.

Highlight’s Son Dongwoon, Teen Top’s Niel, PENTAGON’s Wooseok, and VICTON’s Sejun Cast In Web Drama

Przede wszystkim Son Dongwoon gra postać, która nie chce niczego więcej niż zostać policjantem. Jego serce bije szybciej, kiedy słyszy syrenę radiowozu, ale wielokrotnie oblewa egzamin policyjny z powodu zespołu jelita drażliwego.

Niel urodził się i wychował w zamożnej rodzinie, żył bez marzeń, postanowił zostać policjantem, bo tak będzie lepiej niż jako bezrobotny student. Jest bardzo inteligentny, ale z jakiegoś dziwnego powodu zawsze obawia się, czy rzeczywiście zda egzamin.

Wooseok jest romantykiem, który zdecydował się zostać policjantem, ponieważ jego pierwsza kochanka Min Jung powiedziała, że mężczyzna w policyjnym mundurze jest jej idealnym typem. Sejun będzie portretował postać z biednej rodziny, która jest najstarszym synem z czwórki rodzeństwa.

Dingo Music będzie również organizować konkurs na plakat dla fanów od 8 do 14 lipca KST, a zwycięski plakat zostanie wykorzystany do promocji. Dingo Music skomentowało:

“Planujemy stworzyć obfitą ilość rozrywki poprzez połączenie różnych pomysłów. Prosimy o okazanie dużego zainteresowania odświeżającą dramą “The Guys I Want to Catch” o rozwoju, w którym występują F4 Noryangjina: Son Dongwoon, Niel, Sejun i Wooseok.”


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments