Soohyun z U-KISS usiadł do wywiadu, żeby porozmawiać o grupie.

U-KISS zadebiutował w 2008 roku z sześcioma członkami, a w miarę upływu czasu dodano kolejnych czterech członków. Jednak większość członków opuściła grupę, a teraz pozostało ich tylko trzech: Soohyun, Hoon i Jun. Lider Soohyun jest jedynym pierwotnym członkiem zespołu od 12 lat.

U-KISS’ Soohyun Shares Hope For Group Comeback, Thoughts On Difficulties Of Being An Idol, And More

Soohyun zastanawiał się nad ostatnimi 12 latami i powiedział:

„Szczerze mówiąc, odczuwam wiele żalu. Wiele rzeczy wydarzyło się w U-KISS, i ja też miałem ciężki okres.”

Wyraził również swoją winę za branie fanów za pewnik w przeszłości, mówiąc:

„To jest najbardziej żałosna część mojego życia. Nie mogłem sobie wtedy pozwolić na odpoczynek, więc przeżyłem wiele trudów.”

Ostatnio wiele dawnych piosenek idoli, takich jak ZE:A, Teen Top i U-KISS, stały się popularne. W związku z tym, Soohyun powiedział, że:

„Teen Top wydali w 2020 roku swoje stare piosenki. To było tak wzruszające, kiedy to zobaczyłem. Nasi członkowie również mówili o wspólnym występie. Ale jesteśmy w różnych agencjach i każdy z nas ma swoje własne, zaplanowane działania, więc zjazd będzie musiał poczekać. Ale nadal będę się starał, żeby tak się stało. Nie mogę tego zagwarantować, ale postaram się jak najlepiej.”

Na pytanie, jak przezwyciężył trudności w życiu, odpowiedział:

„Zawsze staram się myśleć pozytywnie. Kiedy byłem młodszy, doświadczyłem wielu trudności, ponieważ mój ojciec odszedł wcześnie, więc zawsze myślę: „Nieważne, co się stanie, nie będzie tak ciężko, jak w przeszłości”. Teraz mogę dobrze jeść i kupować, co chcę. Jestem też człowiekiem, więc naturalnie od czasu do czasu się załamywałem, ale udało mi się to przezwyciężyć, rozmawiając z moimi członkami i wspierając się nawzajem”.

Najbardziej rozpoznawalną piosenką U-KISS jest „Am I That Easy?” („Man Man Man Ha Ni”) i stał się popularny dzięki swojej choreografii i chwytliwemu refrenowi. Jednak nie wygrał w żadnym programie muzycznym.

Soohyun skomentował to następująco:

„Zdobycie pierwszego miejsca w programie muzycznym jest celem, o którym marzy każdy piosenkarz. Za każdym razem, gdy wychodzi album, zawsze staram się przygotować go i czekam na wyniki, myśląc: „Tym razem będzie dobrze”. Członkowie mówili o tym, że bez przerwy robimy wszystko, co w naszej mocy, by na kolejnych albumach, niezależnie od wyników, odwdzięczyć się fanom, którzy nas wspierają”.

Następnie dodał:

„Szkoda, że nie zdobyliśmy pierwszego miejsca, ale jestem zadowolony i wdzięczny, że wiele osób nadal zna tę piosenkę”.

Na pytanie o najtrudniejszą część bycia idolem, Soohyun szczerze odpowiedział, że nie może spać. Podzielił się z nami:

„Mogę znieść to, że nie mogę dobrze jeść, bo jeśli jestem głodny, mogę zjeść tylko szybką przekąskę. Ale tak ciężko było nie móc spać.”

Kontynuował:

„Kiedy byliśmy naprawdę zajęci, chodziliśmy na program muzyczny, nagrywaliśmy nasz japoński album wczesnym rankiem, spaliśmy przez dwie godziny, chodziliśmy na próby i ćwiczyliśmy choreografię do naszego japońskiego albumu. Pracowaliśmy w Korei i w tym samym czasie przygotowywaliśmy japońską płytę. Po zaplanowanych działaniach w Korei, pojechaliśmy do Japonii na nasz koncert i przygotowaliśmy kolejną płytę koreańską. Cykl ciągle się powtarzał, a ja nie miałem czasu na spanie. Byłem wtedy naprawdę zajęty i zmęczony.”

Ostatnią piosenką U-KISS był „Stalker” w 2016 roku, a od tego czasu grupa nie miała żadnych aktywności w Korei. Jednakże, nadal mają działania za granicą. Soohyun powiedział:

„Nieważne dokąd jadę, chcę się starać, ale nieważne gdzie jadę i co robię, zawsze czuję się źle dla moich fanów w Korei. Boli mnie, że muszę kazać im czekać. Więc jest mi naprawdę przykro z powodu fanów w Korei.”

Obecnie Hoon służy w Korpusie Piechoty Morskiej i ma zostać zwolniony 20 października 2020, a Jun skupia się na dramach i musicalach.


Źródło: 1

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments