(G)I-DLE udostępniły dwie zapowiedzi do nadchodzącego singla „Last Dance„, gdzie Soojin nie została całkowicie usunięta.
Od 26 kwietnia do 28 kwietnia (G)I-DLE opublikowały zdjęcia zapowiadające ich nowy singiel „Last Dance„. Jak już wcześniej informowaliśmy Soojin została usunięta z nowego singla, z powodu kontrowersji krążących wokół niej na temat domniemanego nękania innych uczniów za czasów szkolnych. Agencja ogłosiła, że Soojin pozostanie dalej w teledysku z powodu kosztów produkcji. Internauci wyrazili swoje niezadowolenie, kiedy zobaczyli Soojin w nowych zapowiedziach.
Niektórzy twierdzą:
„Powinni byli ją usunąć przynajmniej z miniaturek. Nie zrobienie przez nich minimum mówi samo za siebie.”
Internauci mówią, że agencja powinna była usunąć Soojin tak bardzo jak to tylko możliwe z nowego singla (G)I-DLE, ponieważ piosenkarka nadal milczy w sprawie kontrowersji związanych z zastraszaniem w szkole.
Źródło: (1)
Edytor:




Gdyby była winna to juz dawno by ja wywalili. To samo dotyczy Hyunjina. Na pewno były klotnie, ale nie było bullying. Niech sie ogarnia ci knetizens.
Na razie wychodzi na to że jest winna akurat 😂
Ale słowo przeciwko słowu nie jest dla mnie dowodem.
no właśnie nie xD?
Soojin best girl 🧘♀️🧘♀️🧘♀️