Soyeon zdecydowała zrezygnować z udziału w programie „Miss Back” od MBN.
„Miss Back” jest połączeniem programu dokumentalnego i rozrywkowego. Opowiada on członkiniach zapomnianych zespołów. Mają one nadzieję, na otrzymanie drugiej szansy na sukces. W obsadzie znalazły się także takie artystki jak Gayoung z STELLAR, Nada z Wassup, Raina z After School, Sera z 9Muses, Soyul z Crayon Pop, Subin z Dal Shabet oraz Yujin z The Ark. Program prowadzi Baek Ji Young, która jest znaną wokalistką, a także producentką oraz życiową mentorką młodych idoli.
W nowym odcinku z 29 października Soyeon ogłosiła, że opuści program wcześniej:
„Po długiej rozmowie z producentami oraz z moją wytwórnią, zdecydowałam, że zrezygnuję z udziału w programie i zostawię po sobie piękne pożegnanie.”
Wyjaśniając, dlaczego wystąpiła jedynie w czterech odcinkach programu, piosenkarka powiedziała:
„Pierwszego dnia podczas kręcenia spotkałam resztę dziewczyn, z którymi miałam pracować nad programem. Byłam szczęśliwa i podekscytowana, widząc je ponownie po tak długi czasie. W ten sposób się zaczęło. Oczywiste jest, że w trakcie mojej kariery doznałam wielu krzywd emocjonalnych i własnego bólu. Jednak dowiedziałam się, że inni przeżyli rzeczy, których nie mogę sobie nawet wyobrazić. Dowiedziałam się, jakie trudności przeżywają te młode kobiety. Stwierdziłam, że nie chcę z nimi konkurować i odbierać im tej szansy. Chociaż odeszłam jako pierwsza, mam nadzieję, że będziecie kibicować Serze i młodszym siostrom. Cała siódemka na to zasługuje. Trzymajcie kciuki za nie do samego końca.”


Źródło: (1)
Edytor: Deb




Program który zmanipulował moją grupa stellar ktura lubię odkryłam ja prezprzypadek na spofority after shool genialne crayon pop uwielbiam the ark oraz Kochan było niedocenione mam nadzieję że psy zaadoptuje the ark
I da więcej te ark niż dostały zasługują na lepsze