29 czerwca Sunmi zaprezentowała swój nowy singiel „pporappippam„.

Odnosząc się do częstych zmian koncepcji, powiedziała:

„Zawsze z niepokojem próbuję czegoś nowego. Tym razem chciałam stworzyć piosenkę pasującą do lata. W trakcie przygotowań dużo myślałam o tym, jakich stylów nie pokazałam wcześniej. Kiedy o tym myślałam, zdałam sobie sprawę, że nie napisałam wcześniej piosenki o jasnym, odświeżającym klimacie. „Gashina” była najbliżej tego. Chciałam emanować poczuciem jasności. Stworzyłam ten utwór jako równowagę między dobrym samopoczuciem a ekscytacją”

Mówiąc o swojej dotychczasowej karierze, Sunmi powiedziała:

„Gdyby moje życie było filmem, porównałbym to do maratonu. Myślę, że w życiu chodzi o perspektywę dalekiego zasięgu. Podczas debiutu nie wyróżniałam się, ale nie rozpaczałem i nadal byłam fanką samej siebie. Kiedy byłam młodsza, chciałam być inspiracją i wzorem do naśladowania dla innych, dlatego jestem wdzięczna, że wiele osób nazywa mnie teraz swoim wzorem do naśladowania. To sprawia, że myślę, że do tej pory musiałam dobrze sobie radzić”

Sunmi została również zapytana o konkurencję w letnich powrotach między artystkami solowymi. Odpowiedziała:

„Nie jestem typem, który lubi rywalizację. Zamiast konkurować wolę skupić się na sposobie odbioru mojej muzyki”

Kontynuowała:

„Niesamowite jest promowanie się obok Hwasy, Chunghy i Jung Eun Ji. Wydaje się, że scenę przejmują solowe artystki. Myślę, że to niesamowite. Zamiast standardowej koncepcji bardziej zadziwiające jest to, że każdy artysta ma swój unikalny kolor”

 


Źródło: 1

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments