4 września na kanale Lancôme YouTube odbyła się transmisja na żywo krótkometrażowego filmu “If My Stuff Is Still at Your Place, We Haven’t Broken Up”(tytuł dosłowny), w której udział wzięli aktorzy Suzy i Nam Yoon Soo wraz z reżyserem Kim Ji Woon.

Kim Ji Woon zaskoczył wszystkich, gdy ujawnił, że twórcą oryginalnego dzieła, na podstawie którego powstał film, była sama Suzy.

„Istnieje powieść średniej długości, którą Suzy pisze w tajemnicy” – powiedział. „Przeczytałem to i napisałem historię na podstawie interesującej części”.

Suzy odpowiedziała:

„Są historie, które piszę dla własnej satysfakcji w wolnym czasie, ale kiedy brałam udział w tym projekcie, rozmawiałam z reżyserem, a on wybrał historię, która mu się podobała i ją zaadaptował. To dla mnie wielki zaszczyt”.

Kiedy zapytano Suzy, jak opisałaby „szczęśliwą kobietę”, odpowiedziała:

„Kobieta, która koncentruje się na sobie”.

Dodała:

„Nie chodzi o to, że ona nie myśli o innych, po prostu myślę, że szczęśliwa kobieta to taka, która kroczy swoją ścieżką we własnym tempie”.

Suzy And Director Reveal Their Short Film Was Based On Suzy’s Own Novel

Krótki film opowiada historię pary, której wydawało się, że będą razem na zawsze, ale nagle zerwali. To opowieść o wzroście i szczęściu, gdy główna bohaterka pokonuje wiele różnych emocji po zerwaniu, których każdy może doświadczyć, i zaczyna od nowa. Jest częścią projektu marki Lancôme i został wydany w KakaoTV 4 września.


Źródło: (1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments