Suzy być może powróci na mały ekran!

8 lipca Star News podało, że Suzy została obsadzona w oryginalnym serialu Coupang Play “The Second Anna” (dosłowny tytuł).

W odpowiedzi na ten raport źródło z jej agencji Management SOOP oświadczyło Joy News 24 – “Suzy pozytywnie rozpatruje ofertę castingu do ‘The Second Anna.'”

The Second Anna” to nowy projekt, za którego sterami stanie reżyser Lee Joo Young z filmu “A Single Rider” z 2017 roku, w którym wystąpili Lee Byung Hun i Gong Hyo Jin. “The Second Anna” było pierwotnie planowane jako film, ale teraz będzie to ośmioodcinkowa drama. Opowiada historię kobiety o imieniu Anna, która próbuje żyć życiem kogoś innego – podobnie jak w przypadku “Syndromu Ripleya”, który jest rodzajem antyspołecznego zaburzenia osobowości, w którym dana osoba ciągle kłamie i wierzy w fikcyjny świat, który nie jest prawdziwy.

Według Star News Suzy zdecydowała się zagrać w “The Second Anna” ze względu na wiarę w reżysera Lee Joo Young i scenariusz dramy. Zespół produkcyjny “The Second Anna” planuje nakręcić dramę w tym roku po zakończeniu procesu castingowego.


Źródło: 1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Natka
Natka
26 dni temu

nie mogę się doczekać aby zobaczyć jej kolejne wyzwania aktorskie, naprawdę jest coraz lepsza i lepsza aktorka z każdym projektem