HYBE ujawniło więcej informacji na temat Original Stories stworzonych we współpracy z BTS, TXT i ENHYPEN!

Wcześniej, w listopadzie, HYBE ujawniło swoje plany rozpoczęcia działalności z wykorzystaniem własnych oryginalnych historii, które będą nową formą własności intelektualnej (IP) należącą do firmy. Original Stories HYBE będą prezentować różne treści, takie jak webtoony i powieści internetowe oparte na unikalnych historiach IP opracowanych przez HYBE.

Trzy Original Stories wydane jako pierwsze to „7FATES: CHAKHO” z BTS, „THE STAR SEEKERS” z TXT oraz „DARK MOON” z ENHYPEN. Artyści będą przedstawiać i ożywiać postacie w oryginalnych historiach. Trzy projekty zostaną wydane w globalnym serwisie Naver Webtoon w dniach 15-17 stycznia.

7FATES: CHAKHO” ukaże się jako pierwszy 15 stycznia i jest to urban fantasy osadzone w mieście z niedalekiej przyszłości. Historia inspirowana jest polującymi na tygrysy oficerami dynastii Joseon zwanymi chakhogapsa i jest to reinterpretacja HYBE folkloru niedźwiedzia i tygrysa, jak również tradycyjnego koreańskiego folkloru o tygrysach. „7FATES: CHAKHO” przedstawi siedmiu chłopców, których połączył los i którzy wspólnie przezwyciężają trudności i dojrzewają w tym procesie. Z ich losami głęboko splecionymi z tygrysem siedmiu członków tworzy drużynę polującą na tygrysy o nazwie Chakho i razem stawiają czoła chaotycznemu światu.


Od 8 stycznia oficjalne konta społecznościowe tej historii publikują indywidualne zdjęcia koncepcyjne postaci członków BTS i filmy teaserowe, aby przedstawić ich charaktery. Suga portretuje Ceina, który ma tragiczną przeszłość, w której prawie został zjedzony przez tygrysa; V gra Jooana, który zakochuje się w tygrysie; J-Hope wciela się w Hosu, który został porwany przez tygrysa; Jin gra Hwana, zwykłego łucznika, który traci swoją rodzinę przez tygrysa; RM jest Do Geonem, ekspertem kryminalnym, który ma za sobą trudne życie; Jimin gra Haru, skałę, która strzegła bramy do świata tygrysów i staje się człowiekiem, a Jungkook portretuje Zeha, postać pół-człowieka i pół-tygrysa.


Sprawdźcie zwiastun do „7FATES: CHAKHO” poniżej:

16 stycznia HYBE wyda wspólnie z ENHYPEN projekt „DARK MOON: THE BLOOD ALTAR„. Opowiada ona historię, która rozgrywa się, gdy pewna wyjątkowa dziewczyna pojawia się przed siedmioma wampirami, których wspomnienia zostały zapieczętowane. Opowieść fantasy rozgrywa się w różnych tłach, od starożytnego magicznego królestwa po współczesną prywatną szkołę. „DARK MOON: THE BLOOD ALTAR” wzbudził oczekiwanie ze względu na swoją koncepcję szkolnego fantasy poprzez zdjęcie teaserowe ENHYPEN w mundurku licealnym, jak również zdjęcia przedstawiające akademię na oficjalnym Instagramie projektu.


Wreszcie, projekt TXTTHE STAR SEEKERS” ukaże się 17 stycznia. Historia fantasy opowiada o pięciu magicznych chłopcach z K-popu, żyjących w świecie, w którym magia i rzeczywistość współistnieją. Po uświadomieniu sobie, że posiadają magiczne moce, walczą z tajemnicą otaczającą upadek świata. Część historii „THE STAR SEEKERS” została już przedstawiona w animacji „The Doom’s Night” i książce „The Tale of the Magic Island„, a pełna historia zostanie ujawniona w nowym webtoonie i powieści internetowej.


Obejrzyj oficjalny zwiastun:

Webtoony i web nowele dla Original Stories HYBE będą dostępne w 10 różnych językach z cotygodniową aktualizacją. Sprawdź oficjalne konta na Twitterze: „7FATES: CHAKHO” tutaj , „DARK MOON: THE BLOOD ALTAR” tutaj i „THE STAR SEEKERS” tutaj.


Źródło: 1

Edytor: Mania

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Niki Jungwon♡♡
Niki Jungwon♡♡
6 dni temu

Mam pytanie to są jakieś komiksy czy serial bo ja nie rozumiem

gold
gold
6 dni temu

webtony to internetowe komiksy