Taeyeon z Girls’ Generation jest jedną z gwiazd najnowszej okładki magazynu Baazar.
17 kwietnia magazyn opublikował wywiady przeprowadzone z Taeyeon z Girls’ Generation, Nayeon z TWICE oraz Hyein z NewJeans. Są to trzy członkinie powiązane z marką Louis Vuitton.
W wywiadzie Taeyeon ujawniła młodszym artystom, jakim typem seniora chce być. „Nie sądzę by wiek miał duże znaczenie.” – mówi Taeyeon. „Jesteśmy kolegami. Ponieważ jesteśmy ludźmi z tej samej branży, nie ma potrzeby by seniorzy byli trudni w kontaktach i dopóki istnieje wspólny szacunek, mam nadzieję, że to wystarczy.„
Taeyeon dodała: „Oczywiście mogą istnieć różnice w wewnętrznych umiejętnościach w jednej dziedzinie, ale prostu jestem kimś z większym doświadczeniem. Dla moich juniorów chce być koleżanką, która jest jak przyjaciółka.”
Źródło: (1)
Moderator: MiTien
edytor: Grazia



