spot_img

Najnowsze newsy

Trwają rozmowy Seolhyun z FNC nad kontraktem

Seolhyun rozmawia o odnowieniu kontraktu ze swoją obecną agencją, FNC Entertainment.

23 lutego w rozmowie z „Dispatch” przedstawiciel FNC Entertainment poinformował: „ Okres kontraktu z Seolhyun nadal trwa i rozmawiamy o odnowieniu kontraktu, pozostawiając wiele otwartych możliwości ”.

Seolhyun jest podopieczną FNC Entertainment od dziesięciu lat. Zadebiutowała z AOA w 2012 roku. Otrzymała wiele miłości jako Visual grupy i zyskała wielu fanów dzięki swojej dominującej obecności na scenie.

Seolhyun również buduje swoją filmografię, wyróżniając się jako aktorka. Ma na swoim koncie filmy takie jak „ Gangnam Blues ”, The Great Battle,’ „ Seoyoung, moja córka ” , „ Orange Marmalade ” i „ Day and night ”.

W międzyczasie Seolhyun przygotowuje się również do pojawienia się w nowym dramacie tvN „ The Murderer’s Shopping List ”. Prace mają ruszyć w tym roku.

Robiąc zakupy na stronie lub w aplikacji joompoland wraz z kodem KPOPLIVE10 otrzymujecie 10% zniżki na całe zakupy!


Źródło: (1)

Edytor: D

Najnowsze newsy

Warte twojej uwagi