spot_img

Wywiad K-POP LIVE POLSKA z Catch The Young

English version below!

Catch The Young (캐치더영) to nowy boysband należący do EVERMORE ENTERTAINMENT. Członkami grupy są Namhyun, Kihoon, Sani, Junyong i Jungmo. Zadebiutowali 1 listopada 2023 roku z mini albumem „Catch The Young: Fragments of Youth„.

Zapraszamy czytelników K-POP LIVE POLSKA do zapoznania z wywiadem z Catch The Young, w którym członkowie odpowiadają na pytania o ich debiutancki album, jego przygotowaniach i nie tylko.

1. Co oznacza nazwa waszej grupy Catch The Young? Czy ma coś symbolizować?

Kihoon: Catch The Young oznacza dostarczanie energii i historii związanych z młodością. To pokazuje naszą determinację w przekazywaniu empatii i energii młodości ludziom niezależnie od ich wieku.

2. Jak dołączyliście do swojej agencji? Czy wiąże się z tym jakaś zabawna historia?

Jungmo: Wszyscy dołączyliśmy do naszej agencji w różnym czasie. Kihoon był pierwszym, który dołączył 2~3 lat wcześniej niż inni członkowie. Następny był Sani, a po nim Namhyun. A ja dołączyłem do zespołu na początku tego roku podczas koncertu. Na koniec dołączył do nas nasz najmłodszy Junyong i staliśmy się dzisiejszym Catch The Young. Wszyscy podążaliśmy własną muzyczną ścieżką i spotkaliśmy się w tej wytwórni.

Junyong: Może nie jest to „zabawna” historia, ale kiedyś byłem idol trainee. Ale potem chciałem zostać członkiem zespołu i dołączyłem do EVERMORE ENTERTAINMENT i zostałem członkiem Catch The Young.

3. Jak moglibyście krótko opisać swój album „Catch The Young : Fragments of Youth” i utwory, które się na nim znajdują?

Sani: Można powiedzieć, że nasz album to zbiór różnorodnych historii związanych z młodością. Nie tylko nasz tytułowy utwór „YOUTH!!!”, ale wszystkie nasze piosenki na tym albumie mówią o „młodości” i „empatii”. Staraliśmy się opowiedzieć o doświadczeniach, które prawdopodobnie każdy miał przynajmniej raz w życiu. W „YOUTH!!!” staraliśmy się opowiedzieć o rozczarowaniach, zmartwieniach i ciężkich chwilach, dodając, że przeminą i staną się cennymi wspomnieniami. W „Cactus Boy” rozmawialiśmy o emocjach, które odczuwamy po wyleczeniu ran i zranień poprzez przezwyciężenie samotności. Na tych przykładach staraliśmy się opowiedzieć o historiach z „Youth”, z którymi każdy może się utożsamić.

4. Która piosenka z debiutanckiego albumu jest Waszą ulubioną i dlaczego?

Kihoon: Dla mnie jest to „YOUTH!!!”. To piosenka, która wyznacza początek naszej nieustraszonej i odważnej podróży, która, jak wierzę, może dać ludziom siłę do stawiania czoła wyzwaniom podczas słuchania naszej muzyki. Dlatego lubię tę piosenkę!

Sani: Dla mnie to „Cactus Boy”. Nie miałem większych trudności podczas pracy nad tym utworem, myśląc, że będzie to piosenka oparta na moich doświadczeniach. Byłem więc w stanie gładko ukończyć ten utwór. Nawet teraz od czasu do czasu słucham różnych wersji i przywołuję swoje wspomnienia.

Namhyun: Uważam, że „Cactus Boy” pozwala mi najbardziej zanurzyć się w tym albumie, gdy śpiewam, a szczególnie uwielbiam solówki gitarowe.

Jungmo: Moją ulubioną piosenką jest „The Way To You”. Powód, dla którego uwielbiam tę piosenkę jest prosty: spotkanie z kimś zawsze sprawia, że jesteś podekscytowany.

Junyong: Moim faworytem jest „My Own Way”. Uwielbiam go, ponieważ tytuł i słowa piosenki odpowiadają moim wartościom życia po swojemu!

5. Co chcecie przekazać swoim fanom za pomocą mini albumu? Jakie są wasze cele na ten debiut?

Namhyun: Z tym mini-albumem chcieliśmy przekazać muzyczną energię Catch The Young. Byłoby wspaniale, gdyby wiele osób mogło rozpoznać historie i wiadomości zawarte w każdej piosence. Ale przede wszystkim chcieliśmy pokazać, jaką energią chcemy dzielić się z naszymi fanami i w jaki sposób to robimy. Być może jest jeszcze za wcześnie, aby mówić takie rzeczy o naszym debiutanckim albumie, ale mamy nadzieję, że zrozumiecie i polubicie historię i energię, którą Catch The Young chce się podzielić. Z niecierpliwością czekamy na rzeczy, które tylko my możemy zrobić z piosenkami, które tylko my możemy zagrać i przekazać wiadomość oraz różne inne rzeczy.

Co więcej, naszym celem debiutu jest sprawienie, by ludzie zapamiętali naszą nazwę, Catch The Young, i zaznaczenie początku odrodzenia muzyki zespołowej.

6. Wszystkie utwory na waszym debiutanckim albumie zostały napisane lub częściowo współtworzone przez członków zespołu. Co było inspiracją dla tekstów i muzyki?

Kihoon: Zazwyczaj inspiruje mnie moje codzienne życie. Dlatego nasze piosenki można opisać słowem kluczowym „relatable”. To właśnie staraliśmy się podkreślić w naszej muzyce. Z tego co wiem, wiele osób najpierw wymyśla treść i zaczyna pisać piosenki. Jednak my często po prostu zapisujemy to, co wpadło nam do głowy i staramy się to przekształcić w miarę ćwiczeń i dojść do idealnej wersji. Ze względu na takie podejście dzielimy się podstawową koncepcją utworu i ogólnymi wytycznymi z naszymi członkami i wspólnie przechodzimy przez poprawki.

7. Przy tworzeniu albumu współpracowaliście z kilkoma osobami. Jak wyglądała współpraca z nimi?

Sani: Przede wszystkim ważne jest odzwierciedlenie opinii wszystkich naszych członków, co czasami wymaga czasu. Proces produkcji albumu nie był krótki. Wiązał się z łączeniem i dopracowywaniem utworów, nad którymi pracowaliśmy przez jakiś czas, dostosowywaniem dźwięków i ujednolicaniem naszych różnorodnych opinii. Co więcej, nie ustaliliśmy limitu czasu na ukończenie jednego utworu. Był to więc ciągły proces grania, śpiewania, dyskutowania i poprawiania.

8. Jakie emocje towarzyszyły Wam podczas przygotowań do debiutu?

Jungmo: Chociaż jestem dość niepewny, aby to powiedzieć, ponieważ nie słyszałem doświadczeń wszystkich, chciałbym powiedzieć, że czuliśmy wszystkie możliwe emocje, jakie można poczuć. Przygotowując się do tego albumu, musieliśmy ćwiczyć i produkować muzykę, co postawiło nas w wielu różnych sytuacjach, które zmusiły nas do odczuwania radości, złości, smutku i wielu innych. W niektóre dni byliśmy pełni zmartwień, w inne podekscytowani, a ja czułem emocje, których wcześniej nie doświadczyłem.

9. Kiedy zaczęliście interesować się instrumentami, na których gracie?

Sani: Interesowałem się muzyką od najmłodszych lat. Zacząłem grać na gitarze basowej, gdy miałem około 17 lat.

Kihoon: Uprawiałem sport i zacząłem grać na gitarze, kiedy rzuciłem sport. Myślę, że było to 4-5 lat temu.

Namhyun: Myślałem o śpiewaniu tylko wtedy, gdy usłyszałem piosenkę konkretnego artysty. Zacząłem śpiewać na poważnie, kiedy zacząłem przygotowywać się do przyjęcia do college’u.

Jungmo: Moje zainteresowanie zaczęło się stosunkowo w starszym wieku w porównaniu do moich kolegów. Zacząłem grać na perkusji, gdy skończyłem 19 lat.

Junyong: Brałem lekcje gry na pianinie, gdy byłem w szkole podstawowej. Później przestałem grać na jakiś czas i brałem udział w musicalach, a wróciłem do grania na keyboardzie, gdy dołączyłem do naszego zespołu.

Zdjęcie
(c) EVERMORE ENTERTAINMENT

10. Ile czasu poświęcacie na ćwiczenia?

Namhyun: Kiedy nie mamy specjalnego harmonogramu, spędzamy czas na tworzeniu muzyki i ćwiczeniu występów na żywo. Kluczowe dla zespołów jest ciągłe sprawdzanie harmonii podczas prób, ponieważ może to wpłynąć na nasze występy na żywo, jeśli przestaniemy to robić. Dlatego staramy się ćwiczyć co najmniej raz dziennie, a każdy członek poświęca swój czas na samodzielne ćwiczenie swoich umiejętności. Czasami niektórzy członkowie nie mogą uczestniczyć w próbach grupowych i wtedy przechodzimy do ćwiczeń indywidualnych.

11. Gdybyś mogli zamienić się pozycjami z kimś z zespołu, to z kim i dlaczego?

Kihoon: Chciałbym zamienić się z Jungmo i spróbować gry na perkusji. Umiem już grać na pianinie i gitarze basowej, ale nigdy nie próbowałem gry na perkusji. Lubię też tworzyć te potężne uderzenia, które sprawiają, że serce bije z moim własnym bębnem.

Sani: Jeśli miałbym zmienić pozycję, to chciałbym grać na klawiszach.
Gitara czy gitara basowa nie mają ograniczeń ruchowych podczas występów, a my staramy się być bardzo ekspresyjni podczas występów. Chciałbym spróbować czegoś, co jest po przeciwnej stronie tego i mieć nowe doświadczenie.

Najpierw pomyślałem o perkusji, na której mógłbym grać siedząc, ale potem zdałem sobie sprawę, że pozycja, którą przyjmujesz podczas gry na perkusji, może nie być dobra dla twojego zdrowia (haha). W związku z tym zmieniłem zdanie na keyboardy i nadal mogę stać i grać na instrumencie.

Jungmo: Chciałbym wypróbować dwie pozycje. Pierwszą z nich jest bas. Uważam, że bas i perkusja są nierozłączne, ponieważ obie tworzą rytm. Dlatego chciałbym spróbować gry na gitarze basowej. Następny jest główny wokalista. Nie możemy ignorować znaczenia wokalu w zespole, a ja lubię pokazywać swoje wdzięki, gdy nie gram na instrumentach. A także dlatego, że to fajnie wygląda.

Namhyun: Dla mnie byłaby to perkusja! Chociaż obecnie jestem głównym wokalistą, grałem na perkusji, gdy byłem młodszy. Jestem więc bardziej zaznajomiony z perkusją niż z innymi instrumentami. Wierzę również, że mogę pokazać moje różne wdzięki podczas gry.

Junyong: Chciałbym spróbować gry na gitarze basowej i wokalu w tym samym czasie. Po pierwsze, gitara basowa była instrumentem, na którym zawsze chciałem nauczyć się grać. Poza tym większość moich ulubionych riffów jest wykonywana na basie. Wreszcie, w szkole specjalizuję się w wokalu i lubię tańczyć, więc chcę być wokalistą w zespole i cieszyć się sceną skacząc i biegając.

12. Co motywuje Was do śpiewania? Czy inspirujecie się jakimiś artystami w swojej pracy?

Namhyun: Jest tak wiele motywacji, które sprawiają, że śpiewam, ale największą motywacją jest moje oczekiwanie na bycie na scenie i występ na żywo, w tym energia, którą otrzymuję od naszych fanów. Denerwuję się, gdy jestem na scenie, ale jednocześnie czuję niewytłumaczalne szczęście. Kiedy widzę, że naszym fanom podoba się nasza scena, mam motywację, by spróbować czegoś więcej na następnej scenie.

Sani: To może być różne dla różnych członków. Na mnie wpływ miał Red Hot Chili Peppers jako zespół i THE CHARM PARK jako artysta solowy. Powodem, dla którego podaję moje inspiracje jest to, że wierzę, że nasze cechy łączą się i budują nowe kształty razem jako Catch The Young i inspirują nas.

13. Czy jest jakiś artysta (niekoniecznie z Azji), z którym chcielibyście współpracować?

Kihoon: To byłby Jung Kook z BTS i Coldplay! Uwielbiamy ich i wiemy jak świetnie radzą sobie na scenie. Chcielibyśmy więc wystąpić z nimi i stworzyć razem piosenki.

14. Co lubicie w sobie najbardziej, a co w innych członkach grupy?

Sani: Lubię siebie za bycie konsekwentnym we wszystkim. Ponieważ przez całe życie robiłem to, co kocham, mam silny gust i wiem, co lubię, a czego nienawidzę. Z naszych członków chciałbym być wczesnym ptaszkiem jak Kihoon. Naprawdę trudno jest mi obudzić się rano, nawet jeśli mam ustawiony wcześniej budzik.

Kihoon: Lubię w sobie to, że wykonuję swoją pracę z pasją i pomagam ludziom, na których mi zależy, gdy znajdują się w niekorzystnej sytuacji lub w niesprawiedliwej sytuacji. Uwielbiam wszystko w naszych członkach, ale moją ulubioną częścią jest fakt, że są dobrymi słuchaczami i starają się wspólnie rozwiązywać problemy.

Namhyun: Podoba mi się to, że jestem miły. Staram się pomagać innym i tego typu rzeczy. Podoba mi się, że nasi członkowie są wyluzowani przez cały czas. Nie wahają się dzielić swoimi przemyśleniami i akceptują opinie innych bez odrzucenia.

Junyong: Podoba mi się to, że jestem pracowity. Chodzę do szkoły zgodnie z planem i staram się wypełniać wszystkie swoje obowiązki. Lubię też uczyć się profesjonalnego sposobu myślenia naszych członków. To też mi się w nich podoba. Pokazują mi, jak być odpowiedzialnym, nawet gdy jest się bardzo zmęczonym.

Jungmo: Podoba mi się moje pozytywne nastawienie. Staram się zachować pozytywne nastawienie nawet w najbardziej negatywnych sytuacjach. Pozytywność może zmienić zachowanie, a zachowanie może zmienić nasze emocje. Jestem również pod wrażeniem pasji naszych członków i staram się być taki jak oni. Staram się również pomagać naszym członkom w utrzymaniu pozytywnego nastawienia przez cały czas.

15. Co lubicie robić w wolnym czasie? Jakie macie hobby?

Sani: Kiedy mam przerwę, lubię oglądać filmy na telefonie lub grać w gry wideo. W weekendy lub święta zazwyczaj ćwiczymy, tworzymy piosenki lub robimy rzeczy związane z muzyką. Staram się także tworzyć treści, więc spędzam trochę czasu na przygotowaniach. Można powiedzieć, że to także praca, a nie hobby, ale chciałbym myśleć, że lubię te rzeczy, a to, co lubię, jest hobby.

Kihoon: Jeśli mamy wolne od ćwiczeń lub tworzenia piosenek, zwykle chodzimy na siłownię i ćwiczymy razem lub gramy w gry wideo.

16. Czy wiecie coś o Polsce? Jakieś wyrażenia, ludzi, miejsca?

Sani: Znam kogoś, kto przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o Polsce. Wiesz, lubię piłkę nożną. Lewandowski, który gra dla Polski i Barcelony, od razu przychodzi mi na myśl, kiedy pomyślę o Polsce. Zawsze fascynuje mnie swoimi umiejętnościami i zdolnością do strzelania goli za każdym razem, gdy gra.

Junyong: Powiedziano mi, że Polska to kraj z długą historią i piękną kulturą. Chciałbym kiedyś odwiedzić Polskę i cieszyć się jej kulturą.

17. Czy chcielibyście powiedzieć coś jeszcze? Jakieś ostatnie słowa dla polskich fanów?

Catch The Young: Polscy fani! Dziękujemy za przeczytanie wywiadu z Catch The Young, który właśnie zadebiutował. Pamiętajcie o nas, ponieważ zawsze będziemy po Waszej stronie z muzyką pełną świeżej i dynamicznej energii. Mamy również nadzieję, że będziemy mogli odwiedzić Was w Polsce i pokazać Wam nasz występ na żywo. Do tego dnia będziemy nadal się rozwijać. Mamy nadzieję, że stanie się to w najbliższej przyszłości. Dziękujemy!

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego wideo z wiadomością
od Catch The Young!


Catch The Young (캐치더영) is a new boysband under EVERMORE ENTERTAINMENT. The group’s members are Namhyun, Kihoon, Sani, Junyong and Jungmo. They debuted on November 1, 2023 with the mini album „Catch The Young: Fragments of Youth„.

We invite K-POP LIVE POLAND readers to check out an interview with Catch The Young, in which the members answer questions about their debut album, its preparations and more.

1. What does your group name Catch The Young mean? Is it meant to symbolize something?

Kihoon: Catch The Young means to deliver the energy of and stories related to youth. It shows our determination to convey empathy and energy of youth to people regardless of their age.

2. How did you join your label? Is there a funny story connected with it?

Jungmo: We all joined our management at different times. Kihoon was the first joining 2~3 years earlier than other members. Next was Sani, followed by Namhyun. And I joined the team at the beginning of this year during the concert. Lastly, our youngest, Junyong, joined us and we became Catch The Young of today. We all walked our own musical path and met each other at this label.

Junyong: It may not be a „funny” story, but I used to be an idol trainee. But then, I wanted to become a band member and joined EVERMORE ENTERTAINMENT, and became a member of Catch The Young.

3. How could you briefly describe your album „Catch The Young : Fragments of Youth”, and the songs on it?

Sani: We could say our album is a collection of diverse stories related to youth. Not only our title track „YOUTH!!!”, but all of our songs on this album talk about „Youth” and „Empathy.” We tried to talk about the experiences that everyone has probably had at least once in their lives. With „YOUTH!!!,” we tried to talk about disappointments, worries, and hard times, adding that they shall pass and become precious memories. On „Cactus Boy,” we talked about emotions that we feel after healing wounds and hurt by overcoming loneliness. Like these examples, we tried to talk about the stories of „Youth” that everyone can relate to. 

4. Which song from the debut album is your favorite and why?

Kihoon: For me, it’s „YOUTH!!!” It’s a song that marks the beginning of our fearless and audacious journey, which I believe could give strength to people to tackle their challenges while listening to our music. That is why I like this song! 

Sani: For me, it’s „Cactus Boy.” I had no major difficulty while working on this song, thinking that it was going to be a song based on my experiences. So, I was able to finish this song smoothly. Even now, I occasionally listen to different versions of it and recall my memories. 

Namhyun: I believe „Cactus Boy” allows me to immerse myself in this album the most when I sing, and I particularly love the guitar solo.

Jungmo: My favorite song is „The Way To You.” The reason I love this song is simple: going to meet someone always makes you excited.

Junyong: My favorite is „My Own Way.” I love it because the title and lyrics correspond with my values of living life my own way! 

5. What do you want to convey to your fans with the mini album? What are your goals for this debut?

Namhyun: With this mini-album, we wanted to convey Catch The Young’s musical energy. It would be great if a lot of people could recognize the stories and messages within each song. But more than that, we tried to show what energy we wanted to share with our fans and how we share it with our fans. It might be too early to say things like this with our debut album, but we hope you can understand and enjoy the story and the energy that Catch The Young wants to share. We are looking forward to the things that only we can do with the songs that only we can play and convey the message and various other things.

Furthermore, our goal with our debut is to make people remember our name, Catch The Young, and mark the beginning of a revival of band music.

6. All tracks on your debut album were either written or co-written by the members. What was your inspiration for the lyrics and music?

Kihoon: I usually get inspired by my daily life. This is why our songs can be described by the keyword „relatable.” This is what we have tried to emphasize with our music. As far as I know, many people come up with the content first and start writing songs. However, we often just write down what popped into our heads and try to reshape it as we practice and reach the perfect version of it. Because of this approach, we share the basic concept of the song and general guidelines with our members, and go through revisions together.

7. You collaborated with several people to create the album. What was the cooperation like with them?

Sani: First of all, it is important to reflect the opinions of all our members, which sometimes takes time. The album production process wasn’t short. Instead, it involved merging and fine-tuning songs we’ve worked on for a while, adjusting sounds, and harmonizing our diverse opinions. Furthermore, we did not set a time limit to complete one song. So it was a continuous process of playing, singing, discussing, and revising.

8. What emotions did you experience in preparation for your debut?

Jungmo: Although I am quite hesitant to say this since I did not hear everyone’s experience, I’d like to say that we have felt all the possible emotions you can feel. As we prepared for this album, we had to practice and produce the music, which put us into many different situations that forced us to feel joy, anger, sorrow, and so many more. Some days we were full of worries, and some days we felt excited, and I also felt emotions that I hadn’t experienced before.

9. When did you start getting interested in the instruments you play?

Sani: I have been interested in playing music since I was young. I started playing bass guitar when I was around 17.

Kihoon: I used to play sports, and started guitar when I quit playing sports. I believe it was 4~5 years ago.

Namhyun: I only thought about singing after I heard a song from a particular artist. The time I actually started singing seriously was right when I started preparing for college admission.

Jungmo: My interest has begun relatively at an older age compared to my members. I started playing drums when I turned 19 years old.

Junyong: I used to take piano lessons when I was in elementary school. After that, I stopped playing for a while and took part in musicals and came back to playing keyboards when I joined our band.

10. How much time do you spend on practicing?

Namhyun: When we don’t have a special schedule, we tend to spend our time producing music and practicing our live performance. It is crucial for band groups to continuously check their harmony through rehearsal since it may impact our live performance if we stop doing so. Therefore, we try to rehearse at least once a day, and each member takes their time to practice their skills on their own. Sometimes, some members cannot participate in group rehearsals, and we switch to individual practice.

11. If you could swap positions with someone in the band, with whom and why?

Kihoon: I’d like to switch with Jungmo and try playing the drums. I already know how to play piano or bass guitar, but I have never tried drums. I also like to make those massive beats that make your heart beat with my own drum.

Sani: If I were to change my position, I’d like to play keyboards.

Guitar, or bass guitar have no limits to movement while performing and we try to be very expressive while we perform. I want to try something that is on the opposite side of this and have a new experience.

I first thought of drums that I could play while I am sitting down but then I realized that the position you assume when you play drums may not be good for your health (haha). Thus I have changed my mind to keyboards and I can still stand up and play the instrument.

Jungmo: I’d like to try two positions. The first one is bass. I believe bass and drums are inseparable since they both create rhythm. That is why I’d like to try bass guitar. Next is the lead vocalist. We cannot ignore the importance of vocals in the band, and I also like to show my charms when I don’t play instruments. And also just because it looks cool, you know.

Namhyun: For me, it’d be drums! Although I am the lead vocalist at the moment, I used to play drums when I was younger. So, I am more familiar with drums compared to other instruments. I also believe it can show my different charms while I play it.

Junyong: I’d like to try bass guitar and vocals at the same time. First of all, bass guitar was the instrument that I always wanted to learn how to play. Also, most of my favorite riffs are performed on bass. Lastly, I major in vocals at school and also like to dance, so I want to be a vocalist in the band and enjoy the stage by jumping and running around.

Zdjęcie
(c) EVERMORE ENTERTAINMENT

12. What motivates you to sing? Are you inspired by any artist in your work?

Namhyun: There are so many motivations that make me sing, but the biggest motivation is my anticipation to be on stage and have a live performance, including the energy I get from our fans. I do get nervous when I am on stage, but I also feel inexplicable happiness at the same time. When I see our fans enjoying our stage, I get motivated to try something more for the next stage.

Sani: This would be different for different members. For me, I was influenced by Red Hot Chili Peppers, as a band, and THE CHARM PARK, as a solo artist. The reason why I give you my influences is because I believe our characteristics come together and build new shapes together as Catch The Young and inspire us.

13. Is there an artist (not necessarily from Asia) that you would like to collaborate with?

Kihoon: That’d be Jung Kook from BTS and Coldplay! We love them and know how cool they get on the stage. So we would love to have a performance with them and make songs together.

14. What do you like most about yourself and what do you like most about other members?

Sani: I like myself for being consistent in everything. As I pursued what I love to do throughout my life, I have strong taste and know what I like and hate. From our members, I wish I could be an early bird like Kihoon. It’s really hard for me to wake up in the morning even if I have alarms set the night before.

Kihoon: What I like about myself is when I do my work with passion and help the people I care about when they find themselves at a disadvantage or in an unjust situation. I love everything about our members, but my favorite part is the fact that they are good listeners and try to figure things out together.

Namhyun: I like that I am kind. Like, trying to help others and things like this. I like how our members are chill at all times. They do not hesitate to share their thoughts and accept others’ opinions with no rejection.

Junyong: I like that I am a hard worker. I go to school after schedule and try to fulfill all my responsibilities. I also like to learn the professional mindset of our members. That’s also what I like about them. They show me how to be responsible even when you are very tired.

Jungmo: I like my positivity. I try to remain positive even during the most negative situations. Positivity can change behavior, and behavior can change our emotions. I also get influenced by our member’s passion and try to be passionate like them. I also try to help our members to stay positive at all times.

15. What do you like to do in your free time? What hobbies do you have?

Sani: When I am on break, I like to watch videos on my phone or play video games. On the weekends or holidays, we tend to practice, make songs, or do things that are related to music. I am also trying to make some content, so I spend some time preparing for that. You could say that’s also a work, not a hobby, but I’d like to think that I enjoy those things and what I enjoy is a hobby.

Kihoon: If we are free from practice or song making, we tend to go to the gym and work out together or go play video games.

16. Do you know anything about Poland? Any expressions, people, places?

Sani: I know someone that pops into your head when you think of Poland. You know, I like soccer. So, Lewandowski, who plays for Poland and Barcelona, comes to mind right away when I think of Poland. He always fascinates me with his skills and ability to score goals every time he plays.

Junyong: I was told that Poland was a country with a long history and beautiful culture. I would love to visit and enjoy the culture of Poland someday.

17. Would you like to say anything else? Any last words for Polish fans?

Catch The Young: Polish fans! Thank you for reading the interview of Catch The Young, which just debuted. Please remember us, since we will always be on your side with the music with fresh and dynamic energy. We also hope that we can visit you in Poland and show you our live stage. Until that day, we will continue to thrive. Hope it happens in the nearest future. Thank you!

We invite you to watch a short video with a message from Catch The Young!

NEWSY

Polski akcent na zdjęciach TXT

Zespół TXT będzie świętował niedługo, bo już 4 marca,...

TWICE bije swój rekord sprzedaży z nowym mini albumem „With YOU-th”

TWICE wystarczył zaledwie jeden dzień, aby najnowszym mini albumem...

Weverse Con Festival 2024

Poznaliśmy pierwsze informacje o tegorocznym Weverse Con Festiwal 2024! Weverse...

ASTRO wydaje specjalny singiel „Circles” z okazji 8. rocznicy debiutu

ASTRO powraca z nową muzyką! W dniu 23 lutego o...

POPULARNE

Baekhyun z EXO na nowym, figlarnym zdjęciu z wojska

Centrum Szkoleniowe Armii w Korei ujawniło nowe zdjęcia swoich...

Im Siwan może pojawić się w drugim sezonie „Squid Game”

Niedawno w wiadomościach Star News pojawiła się informacja, że...

Teledysk do „I CAN’T STOP ME” TWICE przekracza 300 milionów wyświetleń

Teledysk do "I CAN’T STOP ME" TWICE właśnie stał...

Choi Ye Na z IZ*ONE otwiera oficjalne konta na Twitterze i Instagramie

20 maja agencja Choi Ye Na, Yuehua Entertainment, przesłała...

Rolling Quartz powróciły z nietypowym comebackiem

Damski zespół instrumentalny Rolling Quartz powróciły z utworem "Good...
Grazia
Grazia
"Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście" - Robert Baden-Powell

Polski akcent na zdjęciach TXT

Zespół TXT będzie świętował niedługo, bo już 4 marca, piątą rocznicę debiutu. Z tej okazji grupa udostępniła zdjęcia na platformie Weverse. W sesji zdjęciowej zostały...

TWICE bije swój rekord sprzedaży z nowym mini albumem „With YOU-th”

TWICE wystarczył zaledwie jeden dzień, aby najnowszym mini albumem pobić swój rekord sprzedaży w pierwszym tygodniu! 23 lutego TWICE powróciły ze swoją nową płytą „With...

Weverse Con Festival 2024

Poznaliśmy pierwsze informacje o tegorocznym Weverse Con Festiwal 2024! Weverse Con Festival 2024 odbędzie się między 15 a 16 czerwca w Incheon, dokładniej w INSPIRE...
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments