spot_img

Wywiad K-POP LIVE POLSKA z from20 & HELLO GLOOM

English below

HELLO GLOOM i from20 są współzałożycielami agencji The Faker Club. Obaj artyści mają doświadczenie jako idole i obecnie działają jako artyści solowi. HELLO GLOOM był wcześniej znany jako Ungjae z Imfact, a from20 jako Raehwan z Bigstar.

Obaj artyści zgodzili udzielić nam wywiad o ich życiu idola, ich nowej firmie, ich rolach i tym, co chcą osiągnąć jako artyści w ramach The Faker Club, jak również o ich nowej muzyce, pracy nad nimi, inspiracjach, interakcjach z fanami i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z nimi oraz obejrzenia krótkiej wiadomości od from20 i HELLO GLOOM poniżej!

1. Skąd wziął się pomysł założenia The Faker Club? Jakie były początki tej agencji? Jakie role pełnicie w tej agencji?

from20 & HELLO GLOOM: Jeśli mielibyśmy zacząć coś nowego, wydaje się, że zdecydowanie chcielibyśmy zrobić to razem. Nie tylko lubimy się nawzajem na poziomie osobistym, ale zawsze mieliśmy wzajemny szacunek dla swojej pracy. Obecnie współpracujemy we wszystkich obszarach bez żadnych ograniczeń, ale from20 zwraca większą uwagę na szczegóły związane z wideo i koncepcją, podczas gdy HELLO GLOOM skupia się bardziej na aspekcie muzycznym. Jednak wszystko robimy razem.

2. Czym zajmuje się Wasza firma poza muzyką?

from20 & HELLO GLOOM: Obecnie zajmujemy się również produkcją wideo. Odkrywamy również różne aspekty artystyczne, takie jak fotografia mody, bez znaczących ograniczeń. W kwietniu zeszłego roku zorganizowaliśmy nawet wystawę charytatywną o nazwie HEART project. Było to znaczące doświadczenie, w którym podzieliliśmy się naszymi ciepłymi uczuciami z wieloma celebrytami. Chętnie spróbujemy wszystkiego, jeśli pomoże nam to uczynić świat lepszym.

3. Jakie są wasze cele jako artyści z The Faker Club?

from20 & HELLO GLOOM: Przede wszystkim chcielibyśmy wyruszyć w zagraniczną trasę koncertową w najbliższej przyszłości i spotkać wielu fanów. Dlatego obecnie kładziemy podwaliny pod to, aby tak się stało.

HELLO GLOOM: Jako artysta i producent naprawdę mam nadzieję, że nasza agencja będzie postrzegana jako wyjątkowa firma muzyczna. Naszym celem jest rozwój jako nowa, powstająca wytwórnia.

from20: Chcę stać się nową ikoną i pokazać, że w Korei są artyści, którzy mogą zaprezentować tak gorącą muzykę i wizualizacje. Jako reżyser teledysków chcę tworzyć jeszcze lepsze prace.

4. Jak wspominacie czasy, gdy byliście idolami i promowaliście się w grupie?

HELLO GLOOM: To było dla mnie bardzo szczególne wspomnienie. Nauczyłem się wiele i wierzę, że to ukształtowało, kim jestem dzisiaj. Chociaż czasami czułem się nieadekwatnie w tamtych czasach i wstydzę się tego. Przyjmuję to jako część tego, kim jestem i nie żałuję.

5. Czy brakuje Wam czegoś z czasów promocji w grupie? Czy utrzymujecie kontakt z byłymi członkami?

from20: Dogadujemy się tak dobrze, że wciąż utrzymujemy kontakt. Nawet teraz czujemy się, jakbyśmy byli zżytą rodziną i w pewnym sensie myślę, że nasze relacje wykraczają poza to. Niedawno, gdy ukazał się mój album, wszyscy mi gratulowali.

HELLO GLOOM: To naprawdę rodzinna relacja.

6. Jakie są Wasze cele jako solowych artystów? Jak bardzo różni się promocja solowego artysty od promocji jako członek grupy KPOP?

from20 & HELLO GLOOM: Przede wszystkim musisz w pełni wyrazić siebie. Może to być przyjemne, ale jeśli nie potrafisz zrobić tego wystarczająco dobrze, staje się to ogromnym obciążeniem, ponieważ jesteś odpowiedzialny za wszystko. Poznanie siebie i skupienie się na produkcji jest wyzwaniem, ale wydaje się być interesującą rzeczą.

from20 & HELLO GLOOM: Naszym celem jest, abyśmy oboje byli postrzegani jako odrębni artyści. Chcemy być rozpoznawani jako from20 i HELLO GLOOM, a nie porównywani z kimś innym.

7. Opowiedzcie nam w kilku słowach o swoich nowych wydawnictwach – jak się nazywają, jakie są utwory.

from20: Niedawno wydałem singiel „Bad Revenge”. Jest to piosenka retro disco z bardzo szybkim rytmem i oznacza koniec mojej trzyczęściowej serii zemsty, po „WEOL” i „Chemical”.
To bardzo ekscytująca i gorąca piosenka, a ja poświęciłem wiele uwagi teledyskowi, mając nadzieję, że ludziom spodoba się również seksowna strona from20.

HELLO GLOOM: „Dancing In The Dark” to piosenka, która oddaje ciemną stronę mojego wewnętrznego ja. Jest to jednak piosenka, która zachęca nas do tańczenia z radością nawet w ciemności. Niesie przesłanie, by po prostu kochać siebie takimi, jakimi jesteśmy i doceniać nawet moją melancholijną stronę. Chodzi o objęcie i kochanie siebie, w tym naszych ponurych aspektów.

8. Co chcecie przekazać swoim fanom poprzez nową muzykę?

from20 & HELLO GLOOM: Mamy po prostu nadzieję, że słuchacze polubią naszą muzykę i że przyniesie ona komuś radość i szczęście. Mamy również nadzieję, że przyniesie ona pocieszenie niektórym ludziom.

9. Co jest trudnego w procesie tworzenia nowego wydawnictwa?

HELLO GLOOM: Szczerze mówiąc, czułem się dość wyczerpany podczas procesu produkcji muzyki. Moje największe obawy związane są z następującymi kwestiami: jakie historie opowiedzieć i jaki rodzaj muzyki najbardziej spodoba się ludziom. Te zmartwienia były dla mnie największe.

from20: Ponadto, ponieważ minęło trochę czasu od mojego poprzedniego wydawnictwa, poświęciliśmy wiele uwagi koncepcji i aspektom wizualnym.

10. Jak długo zazwyczaj trwają przygotowania do comebacku? Która faza jest najtrudniejsza, a która najłatwiejsza?

from20 & HELLO GLOOM: To zależy, od miesiąca do trzech miesięcy. Jednak zawsze pracujemy nad naszymi piosenkami z wyprzedzeniem i nieustannie przeprowadzamy burzę mózgów oraz planujemy koncepcję i teledyski. Dlatego czujemy się tak, jakbyśmy przygotowywali się do comebacku każdego dnia w roku, przez 365 dni.

11. Który z dotychczas wydanych utworów jest Waszym ulubionym i dlaczego?

from20: Najbardziej lubię moją piosenkę „20”. Myślę, że bardzo dobrze oddaje moje dotychczasowe życie.

HELLO GLOOM: Najbardziej lubię moją piosenkę „Dancing In The Dark”. To piosenka, która pomogła mi przezwyciężyć najtrudniejszy okres, więc ma dla mnie największe znaczenie.

12. Skąd czerpiecie inspirację do tworzenia muzyki, tekstów piosenek czy teledysków?

HELLO GLOOM: Myślę, że najwięcej inspiracji czerpiemy z rzeczy, których doświadczamy i rozmów, które prowadzimy w naszym codziennym życiu. Szczególnie podczas spacerów i rozmów poruszamy wiele tematów, które stają się podstawą naszych teledysków. Wierzymy, że wszystkie emocje i doświadczenia z naszego codziennego życia nas inspirują.

13. Jaki rodzaj muzyki preferujecie? A może skupiacie się na odkrywaniu różnych gatunków?

from20: Właściwie to ostatnio bardzo lubię muzykę klasyczną i ambient. Słucham wiele historii i muzyki, a ostatnio czuję, że chcę skupić się na dźwiękach, które są kojące dla moich uszu.

HELLO GLOOM: Ostatnio bardzo lubię gatunek zwany „House”. Czuję, że ten rodzaj muzyki dobrze do mnie pasuje, więc zrobiłem wiele poszukiwań na ten temat.

14. Czy jest jakiś artysta (niekoniecznie z Azji), z którym chcielibyście współpracować?

from20: Jeśli nadarzyłaby się okazja, chciałbym współpracować z Sunmi. Myślę, że nasza muzyka dobrze by do siebie pasowała.

HELLO GLOOM: Osobiście bardzo lubię Jacksona z GOT7 i B.I z Korei. Gdybym miał współpracować w Korei, chciałbym tworzyć z nimi muzykę. To byłaby świetna zabawa.

15. Jak komunikujecie się z fanami? Co najbardziej lubicie w interakcji z nimi?

from20 & HELLO GLOOM: Ostatnio staramy się dużo komunikować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Robimy live’y na Instagramie i staramy się spotykać z fanami offline. Spotkania z fanami to bardzo cenne uczucie. W rzeczywistości, jeśli nie ma fanów, jesteśmy niczym. Myślę, że to fani sprawiają, że tacy zwykli ludzie jak my są wyjątkowi. Księżyc nie emituje światła sam z siebie, prawda? Myślę, że jesteśmy jak księżyc dla naszych fanów. A fani są światłem.

16. Co lubicie robić w wolnym czasie? Jakie macie hobby?

HELLO GLOOM: Szczerze mówiąc, oboje nie mamy hobby.

from20: Lubię ćwiczyć w wolnym czasie, więc myślę, że jestem kimś, kto ciężko pracuje, aby mieć dobre ciało.

HELLO GLOOM: Jestem po prostu zbyt zwyczajny. Nie mam żadnego hobby, więc czasami po prostu piję i palę, jak każdy normalny 20-latek. W przerwach pracuję nad muzyką.

17. Jak radzicie sobie ze stresem i presją? Czy macie jakieś własne sposoby, którymi chcielibyście podzielić się z fanami?

HELLO GLOOM: Nie musisz pokonywać stresu i presji. To zdanie było dla mnie najbardziej pocieszające. Możesz nie być w stanie wygrać i przezwyciężyć wszystkich frustrujących sytuacji. Ale tak naprawdę nie musisz tego robić. Jeśli życie staje się zbyt trudne i ciężkie, w porządku jest odłożyć wszystko na bok i odpocząć. W porządku jest się poddać.

W ten sposób wszystko jest w porządku. Mogę skończyć robiąc coś innego, gdy życie stanie się zbyt trudne. Nie ma nic ważniejszego niż ja sam. Nie staraj się tak bardzo przezwyciężyć wszystkiego. Wszystko jest w porządku.

from20: Jeśli okaże się, że za bardzo się męczymy, założymy razem nasz biznes Tteokbokki (pikantne ciastka ryżowe).

18. Jakieś ostatnie słowa dla polskich fanów?

from20 & HELLO GLOOM: Witamy naszych polskich fanów. Tu from20 i HELLO GLOOM. Mamy nadzieję, że podobał wam się ten wywiad i prosimy o dalsze zainteresowanie i miłość dla naszych przyszłych przedsięwzięć.

Mamy nadzieję spotkać się z wami w Polsce i kochamy was. Do widzenia.


HELLO GLOOM and from20 are co-founders of The Faker Club agency. Both artists have experience as idols and are currently active as solo artists. HELLO GLOOM was previously known as Ungjae from Imfact, and from20 as Raehwan from Bigstar.

Both artists agreed to give us an interview about their idol lives, their new company, their roles and what they want to achieve as artists under The Faker Club, as well as their new music, working on them, inspirations, interactions with fans and more.

Enjoy the interview with them and watch a short message from20 and HELLO GLOOM below!

1. Where did the idea of founding The Faker Club come from? What were the beginnings of this agency? What roles do you fulfill in this agency?

from20 & HELLO GLOOM: If we were to start something new, it seems like we would definitely want to do it together. Not only do we enjoy each other’s presence on a personal level, but we have always had mutual respect for each other’s work. Currently, we are actually collaborating on all aspects without any constraints, but from20 is paying more attention to the details of video and concept, while HELLO GLOOM is focusing more on the music aspect. However, we are doing everything together.

2. What does your company represent besides music?

from20 & HELLO GLOOM: For now, we are also involved in video production work. We are also exploring various artistic aspects such as fashion photography without significant limitations. Last April, we even did a charity exhibition called the HEART project. It was a meaningful experience where we shared our warm feelings with many celebrities. We would love to try anything if it helps to make a better world.

3. What are your goals as artists under The Faker Club?

from20 & HELLO GLOOM: First of all, we would like to go on an overseas tour in the near future and meet many fans. That’s why we are currently laying the groundwork for this to happen.

HELLO GLOOM: As an artist and producer, I really hope that our agency will be seen as a unique music company. And our goal is to grow as a new uprising label.

from20: I want to become a new icon and show that there are artists in Korea who can showcase such hot music and visuals. As a video director, I want to create even better works.

4. What are your memories of the times when you were idols and promoted in the group?

HELLO GLOOM: It was a very special memory for me. I learned a lot from it, and I believe it shaped who I am today. Although I sometimes felt inadequate back in the days and I’m embarrassed about it. I embrace it as part of who I am and I have no regrets.

5. Do you miss anything from those days of promotion in the group? Do you keep in touch with former members?

from20: We get along so well that we frequently keep in touch. Even now, it feels like we’re a close-knit family, and in a way, I think our relationship goes beyond that. Recently, when my album came out, everyone congratulated me.

HELLO GLOOM: It truly feels like a family-like relationship.

6. What are your goals as a solo artist? How different is promotion as a solo artist compared to promotion as a member of a KPOP group?

from20 & HELLO GLOOM: Most of all, you need to express fully yourself. It can be enjoyable, but if you can’t do it well enough, you’re eventually responsible for everything, and it becomes a huge burden. Getting to know myself and focusing on producing is challenging, but it seems like an interesting thing.

from20 & HELLO GLOOM: Our goal is for both of us to be seen as distinct artists. We want to be recognized as from20 and HELLO GLOOM, not comparable with someone else. 

7. Tell us in a few words about your new releases – what it is called, what are the songs.

from20: Recently, I released a single „Bad Revenge”. It’s a retro disco song with a very fast rhythm and it marks the end of my three-part revenge series, following „WEOL” and „Chemical”.
It’s a very exciting and hot song, and I paid a lot of attention to the music video, hoping people will enjoy seeing from20’s sexy aspect too.

HELLO GLOOM: „Dancing In The Dark” is a song that captures the dark side of my inner self. However, it’s a song that encourages us to dance with joy even in the darkness. It carries the message of simply loving oneself as we are and embracing even my melancholic side. It’s about embracing and loving ourselves, including our gloomy aspects.

8. What do you want to convey to your fans through your new music?

from20 & HELLO GLOOM: We simply hope that listeners like our music and that it brings joy and happiness to someone. We also hope it brings comfort to some people.

9. What is difficult about the process of creating a new release?

HELLO GLOOM: To be honest, I felt quite exhausted during the process of producing music. My biggest worries are related to the following: what kind of stories to tell and what kind of music people would like the most. Those concerns were the biggest ones for me.

from20: Also, since it’s been a while since my previous release, we paid a lot of attention to the concept and visual aspects.

10. How long does it usually take to prepare for a comeback? Which phase is the most difficult and which is the easiest?

from20 & HELLO GLOOM: It depends, ranging from as short as one month to as long as three months . However, we always work on our songs in advance and constantly brainstorm and plan the concept and music videos. That’s why it feels like we’re preparing for a comeback every day of the year, 365 days.

11. Which of the songs released so far is your favorite and why?

from20: I love my song „20” the most. I think it captures my life up until now very well.

HELLO GLOOM: I love my song „Dancing In The Dark” the most. It’s a song that helped me overcome my most difficult time, so it holds the greatest significance for me.

12. Where do you get your inspiration to create music, lyrics for songs or music videos?

HELLO GLOOM: I think we draw the most inspiration from the things we experience and the conversations we have in our daily lives. Especially during walks and talks, we come up with numerous topics that become the foundation for our music videos. We believe that all the emotions and experiences from our everyday lives inspire us.

13. What kind of music do you prefer? Or do you focus on exploring different genres?

from20: Actually, recently I’ve been really into classical and ambient music. I’ve been listening to a lot of stories and music, and lately I feel like I want to focus on sounds that are soothing to my ears.

HELLO GLOOM: Lately, I’ve been really into the genre called “House”. I feel like this kind of music suits me well, so I’ve been doing a lot of research on it.

14. Is there an artist (not necessarily from Asia) that you would like to collaborate with?

from20: If given the opportunity, I would love to collaborate with Sunmi. I think our music would match well.

HELLO GLOOM: Personally, I really like GOT7’s Jackson and B.I in Korea. If I were to collaborate in Korea, I would like to make music with them. It would be so much fun.

15. How do you communicate with your fans? What do you like most about interacting with them?

from20 & HELLO GLOOM: We are trying to communicate a lot through social media lately. We do Instagram lives and try to meet fans offline. Meeting fans is a very precious feeling. In fact, if there are no fans, we are nothing. I think it’s the fans that make such ordinary people like us special. The moon doesn’t actually emit light by itself, right? I think we are like the moon to our fans. And fans are the light.

16. What do you like to do in your free time? What hobbies do you have?

HELLO GLOOM: To be honest, both of us don’t really have hobbies.

from20: I enjoy exercising in my free time, so I think I’m someone who works hard to have a good body.

HELLO GLOOM: I’m just too ordinary. I don’t have any hobbies, so sometimes I just drink and smoke like any other normal 20 something. During my breaks, I think I’m just working on music.

17. How do you overcome stress and pressure? Do you have any of your own ways that you would like to share with your fans?

HELLO GLOOM: You don’t have to overcome the stress and pressure. This sentence was the most comforting one for me. You might not be able to win and overcome all the frustrating situations. But you don’t really need to that. If life gets too tough and hard, it’s okay to put everything down and rest. It’s okay to give up.
Thus, everything is okay. I might end up doing something else when life gets too difficult. There’s nothing more important than me, myself. Don’t try so hard to overcome everything. It’s okay.

from20: If we find ourselves struggling too much, we’ll start our Tteokbokki (Spicy rice cake) business together.

18. Any final words for Polish fans?

from20 & HELLO GLOOM: Hello to our Polish fans. This is from20 and HELLO GLOOM. We hope you enjoyed this interview and we ask for your continued interest and love in our future endeavors.
We hope to meet you in Poland and we love you. Goodbye.

NEWSY

„Bite Me” najszybszym teledyskiem ENHYPEN, który przekroczył 100 milionów wyświetleń

ENHYPEN osiągnęli kolejny imponujący kamień milowy na YouTube! 21 lutego...

TWICE zaprezentują premierowy utwór w “The Today Show”

Według raportu Headline Planet, NBC umieściło TWICE na liście...

Jisoo z BLACKPINK założyła własną agencję

21 lutego Jisoo oficjalnie potwierdziła doniesienia, że ​​do swojej...

Czterech członków BTOB zakłada wspólną agencję

Powstała nowa wytwórnia członków BTOB! DOD ogłosiło 21 lutego, że...

POPULARNE

Internauci są zaskoczeni młodym wyglądem Sandary Park

Była członkini 2NE1 - Sandara Park udowodniła, że jej...

Luna z f(x) opowiada o adopcji psów i chęci zostania dobrą matką

W ostatnim wywiadzie i zdjęciach dla Living Sense Luna...

TWICE ogłaszają nowe przystanki na ich trasie koncertowej „READY TO BE”

Po raz pierwszy od debiutu TWICE wyruszą w trasę...

TWICE ogłaszają przedpremierowy singiel „I GOT YOU”

TWICE szykują się do długo wyczekiwanego comebacku! 15 grudnia o...

MBK oświadcza, że Kim Kwang Soo zostanie wezwany i przepytany w kwestii fałszowania wyników 'Produce 101′

Kim Kwang Soo, dyrektor generalny MBK Entertainment/Pocketdol Studio, zostanie...
Grazia
Grazia
"Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście" - Robert Baden-Powell

„Bite Me” najszybszym teledyskiem ENHYPEN, który przekroczył 100 milionów wyświetleń

ENHYPEN osiągnęli kolejny imponujący kamień milowy na YouTube! 21 lutego teledysk grupy do „Bite Me” przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Zajęło mu to...

TWICE zaprezentują premierowy utwór w “The Today Show”

Według raportu Headline Planet, NBC umieściło TWICE na liście artystów, którzy wystąpią w słynnym amerykańskim talk show Citi Music Series. Zespół pojawi się 23 lutego...

Jisoo z BLACKPINK założyła własną agencję

21 lutego Jisoo oficjalnie potwierdziła doniesienia, że ​​do swojej solowej działalności założyła zupełnie nową wytwórnię o nazwie BLISSOO. W poście opublikowanym na jej osobistym koncie...
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments