Cześc tu Saratochomiko i mam dla Was wywiad z ciekawą grupą!
HI CUTIE to najmłodszy kpop’owy zespół na świecie. Grupa spod szyldu Space Music zadebiutowała 11 października 2017 z singlem ‚Play U’.
Od lewej Eun Jung (12 lat) , Ha Young (13 lat) , Yoo Jin (14 lat), Chae Rin (11 lat) i Yoon Jung (13 lat).
HI CUTIE niedługo będzie miało swój comeback ale niestety agencja nie chciała podać mi dokładnego terminu, także nie jestem w stanie powiedzieć co znaczy „niedługo” . Wiem tylko tyle, że ciężko pracują. Proszę wspierajcie te dziewczynki, polubcie ich instagrama, napiszcie tam jakiś miły komentarz. Dzięki.
(W przyszłych wywiadach zmienią się pytania tak jak prosiliście. Bądźcie cierpliwi. Pytania do tego, jak i poprzedniego wywiadu wysyłałam ponad miesiąc temu.)
Cześć polscy fani! My jesteśmy HI CUTIE. Dziękujemy za zainteresowanie jakie nam okazaliście. Pewnie jest sporo rzeczy, które chcielibyście się od nas dowiedzieć.
- Jak zostałyście piosenkarkami?
Byłyśmy dziecięcymi aktorkami od wczesnych lat. Gdy zainteresowałyśmy się śpiewem i tańcem wykształtowało się marzenie o zostaniu piosenkarkami.
- Jak rozpoczęła się wasza przygoda z tańcem?
Od dziecka chodziłyśmy na balet i wtedy też zainteresowałyśmy się tańcem kpop’owym. Przed rozpoczęciem nauki myślałyśmy, że będzie łatwo ale im więcej ćwiczyłyśmy, tym wszystko stawało się bardziej skomplikowane. Jednakże teraz taniec sprawia nam wiele przyjemności więc nie uważamy, że było to bardzo trudne.
- Spotkałyście jakieś gwiazdy? Które?
Tak. Na każdym koncercie na którym miałyśmy okazję wystąpić, spotkałyśmy wiele innych, starszych idolów. Spotkałyśmy PSY, B1A4, BTOB, GFRIEND, MAMAMO i wiele innych.
- Co czujecie gdy śpiewacie dla fanów?
Zawsze gdy pojawiamy się na scenie, widownia ciepło nas wita więc występy sprawiają nam wiele radości i czujemy się szczęśliwe. Jednakże, za każdym razem gdy jesteśmy na scenie, jest nam też trochę szkoda, że czas leci tak szybko.
- Jak to wszystko wygląda na co dzień? Chodzicie do szkoły, trenujecie w grupie, koncertujecie?
Mamy harmonogram i regularnie ćwiczymy razem po szkole. Nie mamy żadnych planów na koncerty. Nadal będziemy ciężko pracować i pokażemy się Wam z najlepszej strony.
- Dlaczego zdecydowałyście się zadebiutować tak wcześnie? Było trudno czy nie tak bardzo?
Śpiewanie i tańczenie sprawiało nam przyjemność od zawsze. Cały czas marzyłyśmy też o zostaniu piosenkarkami. Dodatkowo nasi rodzice zachęcali i wspierali nas do szybkiego startu, żebyśmy miały możliwość do spełniania swoich marzeń. Oczywiście było ciężko ale robimy wszystko co w naszej mocy.
- Myślicie, że kiedyś przyjedziecie do Polski?
Nie mamy jeszcze takich planów ale oczywiście chcemy pokazać się fanom i jeśli kiedyś nadarzy się taka okazja, to bardzo chętnie z niej skorzystamy.
- Co kojarzy Wam się z Polską? Znacie jakieś polskie potrawy albo miasta?
W telewizji można sporo usłyszeć o Polsce. Znalazłyśmy informację, że wasza herbata jest bardzo popularna. My pijemy wiele herbaty żeby utrzymać nasze szyje w zdrowiu. Jeśli będziemy mogły to odwiedzimy kiedyś Polskę i spróbujemy herbaty.
Drodzy fani w Polsce, naprawdę dziękujemy za sympatię którą nam okazujecie. Zostańcie z nami i wspierajcie HI CUTIE w przyszłości!
Wywiad można obejrzeć tutaj:
https://drive.google.com/file/d/1LSXBQLQJI23hY_rMzX76nlOctYwTWWch/view
YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=ROHTa2zF94k
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/hi_cuite_official/