spot_img

Wywiad z BeautyHandsome

BeautyHandsome to 4-osobowa grupa spod szyldu Sugar Records. W skład zespołu wchodzą:
– Eddie : Lider, wokal, tekstowiec, gitara
– E.Jae : Gitara basowa
– James King : Klawisze
– JinSeok : Perkusja

 

1.Znaliście się przed debiutem?

Eddie: Tak. Zanim utworzone zostało BeautyHandsome byłem solowym artystą grającym w okolicach Hongdae, ale zdając  sobie sprawę, że potrzebuję innych członków zespołu, którzy graliby moją muzykę poprosiłem przyjaciela, aby przedstawił mnie kilku dobrym muzykom. Dzięki temu przyjacielowi spotkałem się z moim perkusistą JinSeok Kwak i gitarzystką basową E.Jae. Na początku staliśmy się ‘’Eddie Chun Acoustic Unit (Eddie Chun AU)’’ i często oraz dużo podróżowaliśmy po Korei. Jeśli chodzi o naszego keyboardzistę Jamesa King’a poznałem go poprzez tego samego przyjaciela kiedy potrzebowaliśmy producenta do nagrania naszego pierwszego EP ‘’Beacaue I Love You’’. Krótko po podpisaniu kontraktu z Sugar Records wszyscy zebraliśmy się razem tworząc BeautyHandsome przed naszym debiutem.

 

2.Mieszkacie razem?

Nie, żyjemy osobno.

 

3.Jak długo trenowaliście? Czy treningi były dla Was ciężkie?

Mamy podpisany kontrakt z niezależną wytwórnią, w której nie zapewniają szkoleń w przeciwieństwie do dużych wytwórni, które zajmują się muzyką.

 

4.Na jakich instrumentach potraficie grać poza tymi głównymi?

Eddie: Potrafię grać na pianinie, gitarze basowej i na harmonijce, ale bardzo słabo.

E.Jae: W dzieciństwie grałam na pianinie. Nie gram zbyt dobrze, ale używam go kiedy piszę piosenki.

James: Potrafię grać na gitarze akustycznej, gitarze basowej i perkusji na poziome początkującego. Potrafię prowadzić orkiestrę smyczkową.

JinSeok: Potrafię grać na pianinie i trochę na perkusji. Chcę grać na nich lepiej.

 

5.Kim chcielibyście być jeśli nie muzykami?

Eddie: Prawdopodobnie zostałbym psychiatrą. Uwielbiam pomagać ludziom słuchając ich problemów, udzielając im rad dotyczących ich przyszłości i ogółem ich życia.

E.Jae: Myślę, że prawdopodobnie żyłabym bardzo podobnie jak teraz. Jest wiele rzeczy, które chcę robić poza muzyką i będę chciała i tak je zrobić.

James: Przebrnąłem długą drogę w stronę życia jako muzyk więc nie wyobrażam sobie, że mógłbym robić coś innego bez muzyki. Planem B był Inżynier Dźwięku gdybym nie mógł jednak dotrzeć tu gdzie jestem.

JinSeok: Nie mam pojęcia, ale jestem pewien, że byłbym jakąś produktywną osobą. Wydaje mi się, że można zarobić sporo pieniędzy tworząc coś co pomaga ludziom.

 

6.Co lubicie robić kiedy macie trochę wolnego czasu?

Eddie: W trakcie wolnego czasu piszę nową muzykę, słuchał muzyki, ćwiczę i oglądam wiele filmików na YouTube od jednego z moich ulubionych YouTuberów.

A.Jae: Nie kupuję często ubrań, ale lubię je przeglądać. Lubię też czytać książki. Zazwyczaj czytam literaturę klasyczną lub poezję.

James: Czytam książki, ćwiczę, słucham muzyki, oglądam filmy i szukam nowych rzeczy na temat technologii muzycznej i trendów. Lubię też udać się do biblioteki lub wystawę, ale odkąd stałem się studentem nie mam jak zbytnio tego wszystkiego robić.

JinSeok: Często gram w gry komputerowe. Innym razem zazwyczaj spotykam się ze znajomymi i rozmawiam.

 

7.Czy chcielibyście zaśpiewać piosenkę z innym muzykiem? Kto by to był?

Eddie: Jest ich tak wielu, ale na ten moment chciałbym śpiewać i współpracować z samym „Koreańskim Prezydentem Kultury”, Seo Taiji.

 

8.Lubicie sport?

Eddie: Lubię grać w piłkę nożną, tenis i lubię też snowboard.

E.Jae: Niezbyt lubię się ruszać, ale żeby być zdrową potrzebnych jest trochę ćwiczeń.

James: Lubiłem grać w piłkę nożna i baseball kiedy byłem młodszy. Po byciu kilkanaście razy kontuzjowanym, teraz zadowalam się badmintonem, kręglami, pocketball (połączenie piłki nożnej i bilarda), pływaniem oraz fitness.

JinSeok: Lubię jazdę na snowboardzie, jazdę na nartach i pływanie.

 

9.Jaki jest Wasz idealny typ kobiety/mężczyzny?

Eddie: Lubię kobiety, które są niezależne, wyrafinowane i cieszą się wzajemnym towarzystwem. Ideałem kobiety jest również taka, która inspirowałaby mnie muzycznie, motywując mnie w moich muzycznych celach.

E.Jae: Chcę poznać ludzi z empatią i inteligentnych, którym mogę zaufać i ich naśladować.

James: Kobieta, która jest niezależna i współzależna. Intelektualistka lubiąca literaturę i kulturę. Chciałbym również aby umiała się dobrze ze mną komunikować, miałaby takie same poglądy polityczne, byłaby wystarczająco bystra, aby odróżnić sprawiedliwość od zdrowego rozsądku. No i oczywiście, żeby była dobrą matką oraz żoną.

JinSeok: Moim idealnym typem byłaby osoba, z którą umiałbym się dobrze dogadać i którą bym szanował. Szczupła, o małej twarzy i pięknych nogach kobieta, która nie potrzebuje pieniędzy, ale jest mądra i posiada wiele umiejętności.

 

10.Co zrobilibyście gdybyście wygrali 10 milionów dolarów?

Eddie: Jako pierwsze przekazałabym większość tych pieniędzy moim rodzicom, ponieważ wpierali mnie mocno podczas mojej muzycznej wędrówki. Po drugie na pewno zainwestowałbym to w tworzenie większej liczby płyt wraz z ich wydaniem, a także inwestycja w tworzeniu najwyższej jakości koncertów dla moich fanów.

E.Jae: Zbudowałabym wielki dom i wychowała wiele zwierząt.

James: Jako pierwsze kupiłbym budynek o wartości dziewięciu milionów dolarów w Seulu, abym mógł otrzymywać pieniądze co miesiąc za wynajem. Podzieliłbym ten miesięczny zysk na połowę: pierwsza połowa byłaby dla moich rodziców, a druga połowa na moje utrzymanie. Jako drugie utworzyłbym osobiste studio i miejsce pracy. Chcę skupiać się na każdej pracy muzycznej dla sztuki, nie przejmując się finansami.

Jinseok: Kupiłbym dobry samochód wraz z normalnym domem, zakupiłbym niezbędne instrumenty muzyczne, podróżował od czasu do czasu i zachował swoje dotychczasowe życie. Tak naprawdę jestem bardzo szczęśliwy nawet teraz, kiedy nie mam aż tak dużo pieniędzy. Gdybym jednak miał ich tak wiele, zakupiłbym tylko kilka rzeczy, których potrzebuję. Nawet jeśli zostało by mi wciąż sporo pieniędzy, to dalej zarabiałbym i pracował jak dotąd.

 

11.Jakie są Wasze plany na przyszłość?

Nasz zespół, BeautyHandsome do tej pory wydał dwa single i planujemy wydać EP już w maju.

 

12. Czy kiedykolwiek wystąpicie dla Polskich fanów?

Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli okazję, chcielibyśmy zagrać dla polskich fanów.

 

13.Czy znacie jakiekolwiek Polskie słowa?

Dziękuję Ci.

 

14. Które miasto w Korei polecacie odwiedzić Polskim fanom i dlaczego akurat to miasto?

Eddie: Polecam plażę Haeundae w Busan. To idealne miejsce na wakacje, szczególnie w lecie. Są tam również koreańskie potrawy, które są przyrządzane bardziej tradycyjnie niż te serwowane w Seulu.

E.Jae: Chciałabym polecić Jongro Ikseon-dong w Seulu. To sąsiedztwo starych koreańskich domów, ale jest tam wiele ciekawych sklepów.

James: Seul. Prawie wszystko w Korei Południowej jest skoncentrowane w Seulu: kultura, żywność, gospodarka, historyczne miejsca itd. Jeśli lubisz koreańską muzykę typu indie, to musisz udać się do któregoś z klubów w Hongdae.

Jinseok: Zwykle lubię różne doświadczenia z miasta. Zatem oczywiście polecam Seul. Wiecznie żywych, pełnych ludzi miejsc jak Hongdae, Itaewon i Gangnam nie zobaczycie nigdzie indziej na świecie.
Jeśli naprawdę chcecie zaznać koreańskiej tradycji polecam Gyeongju. Polecam też wyspę Jeju jeśli szukacie miejsca na wakacje.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/beautyhandsomeband/?fref=ts

YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/sugarrecordslable

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/beautyhandsome_official/

NEWSY

Agencja ASTRO ogłasza zamknięcie nowej przestrzeni pamięci Moonbina

Fantagio ogłosiło natychmiastowe zamknięcie długoterminowej przestrzeni pamięci dla Moonbina...

„Astronaut” Jina przekracza 100 milionów wyświetleń

4 grudnia około godziny 11:08 KST teledysk do solowego...

Keena z FIFTY FIFTY przekazuje swoją pierwszą wypłatę na Czerwony Krzyż

4 grudnia pojawiły się informacje, że Keena z FIFTY...

Yulhee i Minhwan z FTISLAND ogłaszają rozwód po 5 latach małżeństwa

Po pięciu latach małżeństwa Yulhee i Minhwan z FTISLAND...

POPULARNE

DAY6 o najnowszym comebacku

DAY6 powróciło z nowym albumem "The Book Of Us:...

Aktorka Lim Ji Yeon mianowana honorowym funkcjonariuszem policji

Aktorka Lim Ji Yeon została mianowana honorowym oficerem policji...

Jeong Sewoon szykuje drugą część albumu „24”

Jeong Sewoon ujawnił plakat zapowiadający część 2 swojego albumu „24”.  Na...

Park Bo Young przekazuje urodzinową darowiznę

Park Bo Young świętowała swoje urodziny, przekazując hojną darowiznę! Międzynarodowa...

Dino z Seventeen otworzył osobiste konto na Instagramie!

Dino z Seventeen otworzył swoje osobiste konto na Instagramie. 27...
Mizzu
Mizzuhttps://kpoplivepolska.pl/
Nigdy nie rezygnuj z marzenia, tylko dlatego, że zrealizowanie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie - Earl Nightingale

Agencja ASTRO ogłasza zamknięcie nowej przestrzeni pamięci Moonbina

Fantagio ogłosiło natychmiastowe zamknięcie długoterminowej przestrzeni pamięci dla Moonbina z ASTRO. W dniu 3 grudnia agencja ASTRO - Fantagio - opublikowała na oficjalnym fan cafe grupy...

„Astronaut” Jina przekracza 100 milionów wyświetleń

4 grudnia około godziny 11:08 KST teledysk do solowego utworu Jina z BTS "Astronaut" przekroczył 100 milionów wyświetleń na YouTube. Co ciekawe, taki kamień...

Keena z FIFTY FIFTY przekazuje swoją pierwszą wypłatę na Czerwony Krzyż

4 grudnia pojawiły się informacje, że Keena z FIFTY FIFTY wsparła Czerwony Krzyż. Sama organizacja potwierdziła, że idolka rzeczywiście przekazała 10 milionów won (ok....
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments