Najnowszy globalny projekt stacji Mnet “Girls Planet 999” opublikował nowy teaser z Yeo Jin Goo jako prowadzącym show!

Girls Planet 999” to program o koreańskich, chińskich i japońskich uczestniczkach, które mają to samo marzenie, aby zadebiutować w grupie idolek, mimo że różnią się językami i kulturami. Ich rozwój w dążeniu do celu będzie się rozwijał w wyimaginowanym świecie o nazwie “Girls Planet“.

Nowy teaser zaczyna się od narracji Yeo Jin Goo, który przedstawia koncepcję Girls Planet. Yeo Jin Goo mówi: “Oprócz 99 dziewczyn są jeszcze te, które razem stworzą Girls Planet.Yeo Jin Goo wyjaśnia różne role, w tym K-pop Master, który jest wzorem i mentorem dla dziewczyn, oraz Professional Masters, którzy pomogą dziewczynom poprawić ich umiejętności w różnych dziedzinach.

Yeo Jin Goo będzie gospodarzem programu, wcielając się w rolę Planet Master, przewodnika, który połączy Girls Planet z globalnymi widzami. Na koniec Yeo Jin Goo wyjaśnia, że najważniejsza rola Strażnika Planety zostanie przyjęta przez globalnych fanów, którzy będą wspierać marzenia zawodniczek. Yeo Jin Goo pyta: “W Girls Planet, czyje marzenie będziesz chronić?“.

Odnosząc się do swojego nowego stanowiska, Yeo Jin Goo podzielił się:

“Po pierwsze, jako fan K-popu jestem szczęśliwy i wdzięczny, że mogę uczestniczyć w ‘Girls Planet 999’. Włączając wszystkich globalnych fanów, myślę o nas jako o jednej rodzinie, którą łączy wspólne zainteresowanie K-popem, i będę wspierał marzenia 99 uczestniczek.”

Dodał też:

“Co więcej, myślę, że będzie to wyzwanie, ponieważ będę mógł pokazać nową stronę mnie. Będę się dużo przygotowywał i ciężko pracował, więc proszę, patrzcie na mnie dobrze, nawet jeśli wydaję się trochę niedoświadczony.”

Yeo Jin Goo zdobył różne nagrody dla debiutantów i zyskał uznanie dla swojego potencjału aktorskiego po tym, jak wystąpił w roli głównej w filmie “Hwayi: A Monster Boy” w wieku 17 lat (według koreańskiego wieku) w 2013 roku. Ostatnio zdobył jeszcze większą globalną popularność dzięki “Hotel Del Luna” i “Beyond Evil“.

Dyrektor produkcji (PD) Kim Shin Young powiedział:

“Aktor Yeo Jin Goo osiągnął swoją obecną pozycję dzięki swojej niezachwianej i wytrwałej pasji i wysiłkowi, aby podążać w kierunku swoich marzeń. Dlatego uważamy, że jest on najbardziej odpowiednią postacią, która dokładnie zrozumie marzenia i pasje uczestników, a jednocześnie nie będzie się powstrzymywał przed udzielaniem wsparcia i rad.”

PD Kim Shin Young kontynuował:

“Kiedy po raz pierwszy zaproponowaliśmy mu stanowisko, był ostrożny do tego stopnia, że poprosił o spotkanie z zespołem produkcyjnym. Później rozmawialiśmy o programie poprzez długie spotkania i przekonało nas jego poczucie odpowiedzialności. Jestem wdzięczny aktorowi Yeo Jin Goo za to, że ostatecznie zdecydował się na udział w programie.”

Girls Planet 999” dołączyło również do nowej platformy fandomowej UNIVERSE. Głosowanie będzie odbywać się na oficjalnej platformie, a ekskluzywne treści będą wydawane również za pośrednictwem UNIVERSE.


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu – tutaj


Źródło: 1

Edytor: Bella

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments