YG Entertainment potwierdziło, że budowa nowego budynku została pomyślnie zakończona, wszyscy pracownicy mają przenieść się do końca roku!

23 września, YG Entertainment ogłosiło:

„Nowy budynek YG Entertainment został ostatecznie ukończony po 8 latach, a pracownicy i personel zaczęli przenosić się od 16 września do nowego budynku.”

Nowy budynek YG Entertainment znajduje się tuż obok starego budynku firmy w Seulu, a dokładnie w Mapo-gu Hapjeong-dong. Według planów YG nowy budynek zostanie wkrótce połączony ze starym dla wygodnego przemieszczania się.

Nowy budynek YG ma 5 pięter podziemnych i 9 pięter naziemnych. W budynku znajduje się 7 dużych sal do ćwiczeń tanecznych, 7 dużych studiów nagrań oraz 30 prywatnych studiów muzycznych otwartych dla wszystkich artystów i producentów agencji. Na całym drugim piętrze nowego budynku znajduje się nowoczesna restauracja, a na niektórych poziomach podziemnych znajduje się centrum fitness, salony wypoczynkowe.

YG dodało również:

„Minęło już 10 lat odkąd zamieszkaliśmy w ‚starym’ budynku YG, a od tego czasu nasza działalność i personel gwałtownie się rozrósł, w wyniku czego agencja była zmuszona wynająć kilka dodatkowych budynków w okolicy. Do końca tego roku, wszyscy pracownicy i personel agencji mają się spotkać w nowym budynku, co znacznie ma zwiększyć ogólną produktywność agencji.”

Nowy projekt YG Entertainment będzie zawierał powierzchnię przeznaczoną wyłącznie dla fanów. Agencja planuje przekształcić mały budynek, który znajduje się po drugiej stronie ulicy. W budynku będzie znajdować się salon oraz różne usługi.

Źródło: (1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments