W niedawnym wywiadzie Yoon Ji On opowiedział o swojej niedawno zakończonej dramie „Tomorrow” i nie tylko!

Aktor ostatnio wystąpił w dramie MBC „Tomorrow„, opartej na przebojowym webtoonie o tym samym tytule. W dramie fantasy występuje Rowoon z SF9 jako Choi Joon Woong, śmiertelnik, który ma nieszczęśliwy wypadek, gdy walczy o pracę. W rezultacie krzyżuje ścieżki z ponurymi żniwiarzami Goo Ryun (Kim Hee Sun) i Lim Ryoong Goo (Yoon Ji On), którzy pracują razem, aby ratować życie tych, którzy rozważają samobójstwo, a on dołącza do ich zespołu jako ich najmłodszy członek.

Yoon Ji On ujawnił, że był oszołomiony, gdy dostał rolę Lim Ryoong Goo w „Tomorrow„. Wyjaśnił:

„Byłem bardzo zaskoczony, kiedy wziąłem udział w przesłuchaniu i zostałem przyjęty do tej roli. Najpierw pomyślałem: „Ja?”. Zacząłem się wtedy denerwować. Martwiłem się, czy będę mógł wykonać dobrą robotę ze wspaniałymi aktorami w dramie.”

Następnie podzielił się presją pojawienia się w dramie, mówiąc:

„Ponieważ była oparta na popularnym webtoonie, czułem dużą presję. Martwiłem się, ponieważ nigdy nie grałem w 16-odcinkowej dramie, w której byłem jednym z głównych bohaterów i czułem się presję, ponieważ pomyślałem: „Im większa rola, tym ciężej powinienem pracować.””

Yoon Ji On podzielił się trudnościami związanymi z aktorstwem w „Tomorrow„, mówiąc:

„Najtrudniejszą rzeczą było to, że bardzo płakałem podczas kręcenia dramy. Było wypełnione bolesnymi historiami, ale Lim Ryoong Goo musiał pokazać swoją najbardziej racjonalną stronę.”

Zapytany, który odcinek pamięta najbardziej, wskazał na ten, gdzie obracał się wokół psa-samobójcy Kong Yi. Wyjaśnił:

„Właściwie miałem psa, który odszedł kilka lat temu. Byłem tak smutny, że przez pewien czas nie mogłem patrzeć w oczy zwierząt.”

O cennym przekazie, jakim „Tomorrow” dzieli się z widzami, Yoon Ji On powiedział:

„W przeszłości myślałem, że pomaganie komuś wymaga dużo energii, ale poprzez 'Tomorrow” pomyślałem: „Mogę pomóc ludziom nawet z niewielką ilością uwagi.””

Kontynuował:

„Ci, którzy myślą o odebraniu sobie życia, nie chcą, aby ludzie coś dla nich zrobili, ale aby ich wysłuchali. Czułem, że bardziej pomocne byłoby po prostu wysłuchanie ich historii, niż udzielanie im ogromnej pomocy.”

Yoon Ji On ujawnił, że jest dumny, że rozumie przesłanie dramy, ale nie jest zbyt zadowolony ze swojej gry aktorskiej. Powiedział:

„Nigdy nie jestem zadowolony z mojego aktorstwa w moich projektach. Widzę tylko to, czego brakuje. Myślę, że to może być siła napędowa mojego aktorstwa. Bardzo pragnę grać lepiej.”

Dodał:

„Nie sądzę, aby wielu aktorów było zadowolonych ze swojej gry. Myślę, że jeśli jesteś zadowolony ze swojego działania, twój rozwój się zatrzymuje. Zawsze chcę się doskonalić.”

Zapytany, jakiego gatunku chce spróbować następnie, wspomniał o dramach historycznych i dramach akcji. Wyjaśnił:

„Ponieważ tym razem uczestniczyłem w krótkich częściach historycznych i akcji, myślę, że byłoby wspaniale, gdybym mógł oficjalnie zagrać w projektach tego rodzaju. Chcę też zagrać złoczyńcę w gatunku noir. Trochę nieśmiało podchodzę do romansów, więc nie wiem, czy dam radę to zrobić.”


Źródło: 1

Edytor : Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments