Yuqi z (G)I-DLE wzięła udział w solowej sesji zdjęciowej i wywiadzie dla Elle!

Idolka prezentowała różne stylowe stylizacje w krótkich topach, spodniach cargo, okularach przeciwsłonecznych i nie tylko, a podczas sesji zdjęciowej emanowała pewną siebie charyzmą i orzeźwiającym urokiem.

W wywiadzie, Yuqi podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat pierwszej światowej trasy grupy, która rozpoczęła się 18 czerwca. Ich pierwszym przystankiem był Seul i powiedziała:

„Byłam nieco wdzięczna i wzruszona, słysząc, że koncerty w Seulu zostały wyprzedane. Fani przychodzą, ponieważ wierzą w nasze występy, więc chcę się im odwdzięczyć występami, które będą chcieli zobaczyć ponownie.”

W marcu (G)I-DLE wydały swój pierwszy pełny album studyjny „I NEVER DIE” wraz z teledyskiem do tytułowego utworu „TOMBOY„. Dwa z utworów, „Polaroid” i „Liar”, zostały napisane i skomponowane przez Yuqi. Nie tylko to, ale także skomponowała piosenkę „Rain” na solowy debiutancki mini album „MY” koleżanki z grupy Miyeon.

Yuqi zauważyła:

„Soyeon, producentka wykonawcza, podejmuje ostateczną decyzję o tym, jakie piosenki umieścić na albumie, a ona nie wybiera utworów tylko dlatego, że członkinie zespołu same je skomponowały. Członkinie również obiektywnie oceniają piosenki, aby sprawdzić, czy są dobre, czy nie. Ale moja piosenka została wybrana. Czułam się rozpoznana jako kompozytorka. Bez względu na to, jak bardzo jestem zajęta, staram się nieustannie pracować nad tworzeniem muzyki.”

Yuqi również opowiedziała o swojej prawdziwej osobowości. W programach rozrywkowych pokazuje swoje jasne, zabawne strony, ale wyznała, że jest też poważną osobą. Wyjaśniła:

„Jestem wystarczająco silna. Więc czasami się martwię, ponieważ[obawiam się, że ludzie pomyślą: „Yuqi jest zawsze bystra i silna, więc nic jej nie będzie, bez względu na wszystko.” Zastanawiałam się, czy powinnam pokazać, kiedy jestem słaba i zraniona, ale moja naturalna skłonność się nie zmienia.”

Kontynuowała:

„Jestem typem osoby, która jest wierna swoim emocjom. Ja też dużo płaczę. Ale kiedy pracuję, skupiam się tylko na moich celach. Jestem asertywna i uparta. Kiedyś byłam bardzo zdezorientowana, czy byłam słabą, czy silną osobą, ale teraz akceptuję je obie jako „mnie”. Więc czuję się swobodnie.”

Pełna sesja zdjęciowa i wywiad Yuqi będą dostępne w lipcowym wydaniu Elle.

 


Źródło: 1

Edytor: Mania

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments