Yeonggwang ogłosił plany zaciągnięcia się do wojska.
26 marca agencja VANNER, KLAP Entertainment, wydała oficjalne oświadczenie w związku z nadchodzącą obowiązkową służbą wojskową Yeonggwanga.
Artysta zaciągnie się do wojska w pierwszej połowie tego roku. W rezultacie nie weźmie udziału w części nadchodzącej trasy fansign po USA. Będzie mógł uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach od 5 kwietnia (LA) do 13 kwietnia (Atlanta). Pozostałe przystanki trasy – Charlotte, Virginia Beach, Chicago oraz Nowy Jork odbędą się w dwuosobowym składzie z udziałem Taehwana oraz Gona.
Pełne oświadczenie agencji możecie przeczytać poniżej:
„Cześć.
Tu Klap Entertainment.
Chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność fanom, którzy darzą VANNER miłością i jednocześnie ogłosić, że artysta VANNER, Yeonggwang wypełni swój obowiązek wojskowy.
Yeonggwang z VANNER przygotowuje się do rozpoczęcia obowiązkowej służby wojskowej w pierwszej połowie 2025 roku. W związku z tym weźmie udział w trasie „2025 VANNER U.S FANSiGN TOUR” tylko w wydarzeniach od 5 kwietnia w LA do 13 kwietnia w Atlancie.
Przepraszamy fanów, którzy są zapewne zaskoczeni tą nagłą wiadomością i prosimy o wyrozumiałość.
Szczegóły dotyczące zaciągu do wojska przez Yeonggwanga podamy w późniejszym terminie.
Dziękujemy”.
Życzymy Yeonggwangowi wszystkiego najlepszego podczas zbliżającej się służby wojskowej!
Źródło: (1)
Edytor: Grazia



