B.I zmierza na globalną scenę po podpisaniu kontraktu z amerykańską agencją Wasserman!
17 lutego agencja B.I – IOK Company ujawniła:
„Ostatnio B.I podpisał kontrakt z Wasserman, główną amerykańską agencją. Jest to amerykańska agencja odpowiedzialna za wielu światowych artystów, w tym Coldplay, Imagine Dragons, Ed Sheeran i Skrillex. Tom Windish, który reprezentuje Billie Eilish i ma duży wpływ na amerykański przemysł rozrywkowy, będzie pełnił funkcję agenta B.I.„
B.I również wcześniej rozpoczął współpracę z amerykańską agencją Transparent Arts, zwiększając ekscytację związaną z jego dalszą globalną promocją. Zaledwie w zeszłym miesiącu B.I wziął udział w imprezie Grammys Global Spin, stając się pierwszym azjatyckim i k-popowym artystą, który się na niej pojawił.
W marcu 2021 roku B.I rozpoczął swoją podróż jako solowy artysta utworem „Midnight Blue„, a w maju wydał swój pierwszy pełny album „WATERFALL„. Album znalazł się na szczycie iTunes Album Charts w 24 krajach i został wymieniony na liście TIME „The Best K-Pop Songs and Albums of 2021”. Najnowszy comeback B.I nastąpił w listopadzie tego roku wraz z „COSMOS„.
źródło: 1
Edytor: D



