Baekho dla lipcowego wydania magazynu Singles!

Idol rozpoczął wywiad mówiąc „moja codzienna rutyna ostatnio się zmieniła„, aby dopasować się do rannej osoby. To nadało ton dalszej części rozmowy, ponieważ skupiła się na zmianach i wysiłkach, jakie podejmuje, aby poradzić sobie z jedną z największych przemian, z którymi miał do czynienia.

W marcu oficjalnie zakończyły się aktywności grupowe NU’EST, a Baekho rozpoczyna teraz swoją podróż jako artysta solowy. Powiedział:

„Trudno podzielić się wszystkimi szczegółami, ponieważ jestem dopiero na początkowych etapach jako solista. Ale moim nadrzędnym życzeniem jest dać szansę na różne media. Wydając albumy, chcę również grać, jeśli nadarzy się okazja i to samo dotyczy musicali i programów rozrywkowych. Szczerze mówiąc, bardziej chodzi mi o robienie tego, co przede mną dobre, niż o planowanie czegoś. Na razie skupiam się i ciężko pracuję nad tym, jak mogę lepiej wykorzystać swój głos, aby stworzyć bardziej wszechstronne dźwięki w jednym utworze. Ciężko pracuję, przygotowując się do rozpoczęcia kariery solowej jako Baekho w tym roku.”

Kiedy zapytano go, co dla niego oznacza ciężka praca, Baekho odpowiedział:

„Myślę, że to po prostu robienie tego, do czego jesteśmy zdolni. Standardy ciężkiej pracy i sposobu jej wykonywania różnią się w zależności od osoby. Są oczywiście wysiłki, które podejmujesz umyślnie, ale są też wysiłki, które podejmujesz nieumyślnie. Na przykład ćwiczenie każdego dnia to wysiłek, który podejmuję. Treningi też nie były dla mnie fajne od samego początku. Chciałem po prostu lepiej wykonywać swoją działalność artystyczną i pomyślałem, że dobrze by było, gdybym popadł w codzienną rutynę. Trening siłowy zacząłem w 2018 roku, więc trenuję piąty rok. A jeśli naprawdę nie mogę, robię to codziennie. Doszło do tego, że nawet w okresach promocyjnych wracam na godzinę lub dwie, kiedy tylko mam okazję. Czuję wtedy spokój. Oczywiście są dni, kiedy naprawdę nie chcę tego robić, ale myślę, że rutyna daje mi świetne poczucie stabilności.”

Pełny wywiad i sesja zdjęciowa Baekho będą dostępne w lipcowym numerze Singles.

.


Źródło: 1

Edytor: Mania

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments