Bomin z Golden Child i aktorka Shim Dal Gi zostali obsadzeni w nadchodzącej dramie “Shadow Beauty” (dosłowne tłumaczenie).

Shadow Beauty” to nowa oryginalna drama KakaoTV o studentce, która ma kompleks niższości z powodu swojego wyglądu w realnym życiu, ale która jest celebrytką online, z ponad 770 000 followersami w mediach społecznościowych. Film oparty jest na webtoonie o tej samej nazwie autorstwa Ah Heum, który ma 700,000 subskrybentów i średnią ocenę 9.1.

Golden Child’s Bomin And Shim Dal Gi Cast In New Drama

Nowa aktorka Shim Dal Gi została obsadzona w roli Goo Ae Jin, która jest pomijana nawet przez swoich przyjaciół z powodu wyglądu i staje się sławna dzięki swoim zdjęciom z przesadnym makijażem w mediach społecznościowych. Shim Dal Gi pojawiła się w takich projektach jak “Persona“, “Tune in for Love“, “The School Nurse Files“, “Samjin Company English Class” i “Dust-Man“.

Shim Dal Gi powiedziała: “To dla mnie bardzo znaczące, że mogę zagrać postać, która otrzymała tak wiele miłości dzięki popularnemu webtoonowi. Jest wyjątkowa, ale ma wewnętrzny ból, z którym każdy może się utożsamić, więc będę ciężko pracować, aby poruszyć serca widzów.

Bomin został obsadzony w roli Kim Ho In, przewodniczącego klasy Goo Ae Jin, który na zewnątrz wygląda jak zwykły wzorowy uczeń, ale ma sekret, który trzyma w sekrecie. Wbrew sobie zaczyna interesować się Goo Ae Jin, między nimi rodzi się niejednoznaczny sojusz, który może przerodzić się w dopasowanie lub pokręcone przeznaczenie.

Bomin powiedział: “To postać, która zupełnie różni się od ról, które grałem wcześniej. Scenariusz był tak interesujący i wciągający, że szybko poczułem się przywiązany do tej postaci. Reżyser i sztab produkcyjny stworzyli rodzinną atmosferę na planie, a ja również będę ciężko pracował, aby stworzyć dobrą produkcję.

Shadow Beauty” będzie podzielony na 20-minutowe odcinki, w sumie 13 epizodów w serialu. Jego premiera odbędzie się gdzieś w drugiej połowie 2021 roku.


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments