Była członkini 9MUSES Keumjo i aktor Baek Ki Bum wkrótce wezmą ślub!

28 maja Keumjo opublikowała post na Instagramie, aby ogłosić, że tej jesieni wychodzi za mąż. Piosenkarka ujawniła, że jest zaręczona z aktorem Baek Ki Bumem i że we wrześniu planują zorganizować wesele.

„Witajcie, tu Keumjo.

Piszę tę wiadomość, ponieważ mam dla Was ważne wieści. Nawet teraz, kiedy to piszę, denerwuję się, ponieważ nie wiem, jak zacząć to mówić i martwię się, że moi fani mogą być smutni. Ale ponieważ jest to ważna decyzja życiowa, pomyślałam, że najpierw muszę osobiście powiedzieć moim fanom, więc próbuję zebrać się na odwagę, aby to napisać.

Poznałam kogoś, kogo kocham i obiecałam spędzić z nim całe życie, a we wrześniu planujemy zorganizować wesele. Osoba, za którą wychodzę za mąż to Jo Sung Jae, ale więcej osób zna go pod pseudonimem, jako aktora Baek Ki Bum.

Do tej pory zawsze łatwiej było mi podejmować decyzje o wszystkim samej i nie wiedziałam, jak polegać na innych, ale on jest kimś, kto pozwolił mi głęboko mu zaufać. Jest mądrzejszy i serdeczniejszy niż ktokolwiek, kogo znam, ale jest także ciepłą i otwartą osobą, która słucha tego, co mam do powiedzenia i jest kimś, kto był wierny i niezmienny w czasie, gdy się znamy.

Myślę, że wiele osób może być zaskoczonych tą nagłą wiadomością, ale jeśli gorąco nas pocieszycie, gdy zaczniemy nową przyszłość, byłabym tak szczęśliwa, że nie mogłabym prosić o nic więcej.

Minęło już siedem lat, odkąd ostatnio witałam Was jako Keumjo z 9MUSES w 2015 roku.

Chociaż jako Lee Keumjo czeka mnie nowy początek, pozostanę tutaj w tym samym miejscu i będę śpiewać tak długo, jak pozwolą na to okoliczności. Dziękuję za przeczytanie tej długiej wiadomości.”

Keumjo udostępniła również kilka wspaniałych zdjęć siebie i swojego narzeczonego, które możecie zobaczyć poniżej!

Gratulacje dla pary!

.


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments