W niedawnym wywiadzie dla Harper’s Bazaar Korea członkowie WINNER opowiedzieli o swojej głębokiej więzi i swojej dumie z grupy!

Ze względu na służbę wojskową Kim Jin Woo i Lee Seung Hoona, sesja okładkowa WINNER do lipcowego wydania magazynu była ich pierwszą od dłuższego czasu grupową sesją zdjęciową w Korei.

Jednak członkowie podzielili się:

„Mimo, że minęły dwa lata, nie wydaje się, że minęło dużo czasu. Może to dlatego, że nasza czwórka pracuje razem od dłuższego czasu, ale wydaje się to znajome.”

Zapytani, z czego są dumni, promując się z WINNER jako pełnym zespołem, Song Mino odpowiedział:

„Fakt, że zdobyliśmy pierwsze miejsce w ciągu czterech dni od naszego debiutu. Jestem również dumny z faktu, że wciąż jesteśmy pełni pasji, a każdy z nas wciąż płonie w naszych sercach.”

Lee Seung Hoon odpowiedział:

„Myślę, że to ważne, aby nasza czwórka zebrała się razem jako jeden głos. Czuję się dumny z tego, że do tej pory byliśmy w stanie stworzyć jeden głos, idąc na kompromis i poddając się do pewnego stopnia.”

Tymczasem Kang Seung Yoon odpowiedział:

„Nasza duma z naszej muzyki, naszego talentu i szerokiego wachlarza: jestem szczególnie dumny z tych rzeczy.”

Kim Jin Woo powiedział:

„Myślę, że nasza czwórka wygląda świetnie razem. Jeśli chodzi o efekty wizualne, relacje, czy cokolwiek to jest. Myślę, że dobrze nam się układa, jakby nasza czwórka od samego początku tworzyła jeden harmonijny obraz.”

WINNER szykuje się obecnie do swojego pierwszego grupowego powrotu od ponad dwóch lat, który odbędzie się 5 lipca.

.


Źródło: 1

Edytor: Mania

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jinu
5 dni temu

Podsumowując:Winner są z wszystkiego co zrobili dumni, bo jest serio z czego. Już ich debiut bardzo szybko stał się popularny oraz nie stracili swojej świetności po odejściu Taehyuna, bo wiele grup po takich wydarzeniach nie jest już tak dobra. Ich styl w ogóle się bardzo zmienił i nie na gorszy tylko na lepszy, choć to kwestia gustu, co mnie bardzo ucieszyło. Winner to naprawdę wspaniały zespół i mam nadzieję, że ich comeback okaże się takim hitem jak Really Really, bo więcej osób powinno ich poznać. Pozdrawiam wszystkich Inner Circle <3333