spot_img

Najnowsze newsy

DSP Media zaprzecza jakoby Naeun z April miała zastraszać uczniów w szkole

23 lipca DSP Media wydało oficjalne oświadczenie w sprawie aktualnych zarzutów dotyczących zastraszania w szkole przez Naeun z April.

22 lipca jedna z internautek „A” twierdziła, że jest dawną koleżanką ze szkoły podstawowej Naeun i oskarżyła ją o zastraszanie jej podczas zajęć z korepetytorami. „A” twierdziła, że w domu miała napady płaczu, ponieważ nie chciała chodzić na korepetycje, do tego stopnia, że jej matka o wszystkim się dowiedziała.

W swojej oficjalnej odpowiedzi DSP Media przekazało:

„Po pojawieniu się tego postu w społeczności dokładnie sprawdziliśmy fakty nie tylko z naszą artystką, ale także z jej najbliższymi znajomymi i doszliśmy do wniosku, że zarzuty są nieprawdziwe. Zbieramy wszelkie dowody dotyczące tej sytuacji od czasu, gdy internauta po raz pierwszy pojawił się w społeczności i zdecydowaliśmy się rozpocząć postępowanie prawne, rozpoczynając dziś współpracę z kancelarią prawną”

Agencja zakończyła oświadczenia słowami:

„Po dzisiejszym dniu planujemy zareagować zdecydowanymi działaniami prawnymi przeciwko rozpowszechnianiu fałszywych plotek dotyczących naszego artysty. Nie będzie żadnej ugody”

W międzyczasie inne zarzuty dotyczące zastraszania w szkole z udziałem Naeun z April również wywołały poruszenie w społecznościach internetowej na początku tego tygodnia, ponieważ jeden z internautów, który twierdził, że są byłymi kolegami ze szkoły średniej z Naeun, napisał osobne oskarżenia.


Edytor: Sadosia

Źródło: 1

Najnowsze newsy

Warte twojej uwagi