GFRIEND rozstaje się z Source Music!
18 maja poinformowano, że sześć członkiń nie odnowiło swoich kontraktów z Source Music i pójdą w swoją stronę.
Agencja wydała następujące oświadczenie:
„Witajcie. Tu Source Music.
Umowa na wyłączność z GFRIEND i Source Music zakończy się 22 maja.
Po dokładnym rozważeniu i szeroko zakrojonej dyskusji GFRIEND i Source Music doszli do porozumienia w sprawie podążania oddzielnymi ścieżkami dalszego rozwoju.
Przez ostatnie sześć lat GFRIEND zdobywało bezgraniczną miłość fanów K-popu dzięki szerokiej gamie konceptów, występów i piosenek, które wyznaczyły nową generację grup żeńskich i muzyki.
Chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą i serdeczną wdzięczność GFRIEND, które pozwoliły Source Music towarzyszyć im w ich podróży.
Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim BUDDY i fanom, którzy okazali swoją miłość GFRIEND i prosimy o niezmienną miłość i wsparcie członkiń, które rozpoczną przygodę w nowych i różnorodnych obszarach.
Source Music zawsze będzie wspierać członkinie, gdy będą robić pierwszy krok w kierunku nowych początków.
Dziękujemy.”
.
Źródło: 1
Edytor: Grazia
Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy Was do obejrzenia i komentowania nowego wywiadu, tym razem z solistką KIARA: