Hui z PENTAGON doznał urazu nosa podczas kręcenia serialu JTBC „The Gentlemen’s League 4” (znanego również jako „Let’s Play Soccer 4”) i tymczasowo wstrzyma swoją aktywność, aby skupić się na powrocie do zdrowia.
10 lipca CUBE Entertainment wydało następujące oświadczenie:
„Witajcie, tu CUBE Entertainment.
Chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność wszystkim fanom, którzy zawsze wysyłają swoją niezachwianą miłość i wsparcie dla Hui z PENTAGON.
9 lipca, podczas walki o piłkę w meczu JTBC „The Gentlemen’s League 4”, Hui doznał złamania kości nosowej. Został natychmiast przewieziony do szpitala na leczenie, a lekarze zalecili mu odpoczynek i skupienie się na powrocie do zdrowia.
Zgodnie z opinią lekarza, począwszy od dzisiaj (10 lipca), Hui tymczasowo wstrzyma wszystkie zaplanowane aktywności, w tym swój udział w „The Gentlemen’s League 4”, aby priorytetowo potraktować leczenie i odpoczynek.
Szczerze przepraszamy za wywołanie niepokoju tą nagłą wiadomością. Nasza agencja zrobi wszystko, co w jej mocy, aby nasz artysta mógł skupić się na powrocie do zdrowia, a jego zdrowie było naszym najwyższym priorytetem.
Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i dalsze ciepłe wsparcie.
Dziękujemy.”
Życzymy Hui szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia!
Źródło: 1
Edytor: Gekka



