Jung Ilhoon otrzymał wyrok więzienia za zakup i używanie marihuany.

10 czerwca w Centralnym Sądzie Rejonowym w Seulu odbyła się rozprawa sądowa Jung Ilhoona. Został on skazany na dwa lata więzienia i grzywnę w wysokości 133 milionów wonów (około 119 200 dolarów) za złamanie Ustawy o Kontroli Narkotyków, dodatkowo został objęty aresztem.

Jung Ilhoon został postawiony przed sądem w związku z podejrzeniami o zakup i palenie 826 gramów (około 1,8 funta) marihuany przy użyciu około 130 milionów wonów (około 116 500 dolarów) w 161 przypadkach między 5 lipca 2016 r., a 9 stycznia 2019 r. wraz z siedmioma innymi oskarżonymi. W zależności od liczby przypadków, w których palili marihuanę, siedmiu pozostałych oskarżonych otrzymało zróżnicowane wyroki od jednego roku i sześciu miesięcy do dwóch lat lub wyrok w zawieszeniu.

Sąd oświadczył:

” Oskarżeni komunikowali się ze sobą za pośrednictwem ciemnej sieci, aby ich przestępstwa pozostały niewykrywalne. Dodatkowo używali wyszukanych metod przestępczych, takich jak dokonywanie transakcji za pomocą kryptowaluty bitcoin.”

Jeśli chodzi o Jung Ilhoon i innego oskarżonego Park, sąd powiedział:

“Dwaj oskarżeni odgrywali wiodące role i przeprowadzali działania przestępcze największą liczbę razy.”

Jung Ilhoon zaciągnął się jako pracownik służby publicznej w maju 2020 roku i wycofał się z BTOB w grudniu 2020 roku. W zeszłym miesiącu prokuratura zażądała czterech lat więzienia z grzywną, a jego potwierdzony wyrok dwóch lat więzienia z grzywną został ogłoszony dzisiaj.


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu – tutaj


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nini
Nini
12 dni temu

Trochę smiesznie brzmią te “działania przestepcze” bo to tylko marihuana ale cóż… szkoda mi go ze został zlapany – nikomu krzywdy tym nie robił – MOJE zdanie na temat marihuany.

Alicja
Alicja
12 dni temu

tyle samo dostali gwalciciele, ktorzy brali udzial w burning sun. zniszczyli oni zycie tylu kobietom, juz sa na wolnosci i stanowia zagrozenie. koreanskie prawo nie ma sensu, ze gwalt stawiaja na takim samym miejscu jak marihuanna

Kate
Kate
11 dni temu
Reply to  Alicja

Jak to na wolności??? Który z nich już wyszedł z więzienia?

Mader
Mader
11 dni temu

Prawo to prawo, choćby nie wiem jak nam się nie podobało. Azja od lat ma surowe podejście do narkotyków. U nich w tym temacie nie funkcjonuje podejście “to moja sprawa co biorę”, różnice kulturowe są bardzo wyraźne. Narkotyki wpływają również na inne osoby, u nich porządek społeczny jest ważniejszy od jednostki.

...
...
11 dni temu

Szkoda chopa 😓 zwłaszcza jak się jest Melody już tyle lat