Ki Huihyeon z grupy DIA i Lee Sang Yoon są parą!
23 czerwca Ki Huihyeon i Lee Sang Yoon ujawnili swój związek, publikując wspólnie na Instagramie filmik, na którym widać ich razem w Osace. Ki Huihyeon dodała w podpisie: „Tworzymy wspomnienia dzięki kamerom CCTV podczas naszej pierwszej podróży do Osaki”.
Para opublikowała również osobno zdjęcia z podróży do Japonii, które zostały zrobione dokładnie w tych samych miejscach.
Ki Huihyeon, członkini girlsbandu DIA, zyskała sławę w pierwszym sezonie programu Mnet „Produce 101”, natomiast model Lee Sang Yoon znalazł się w centrum uwagi w zeszłym roku dzięki programowi randkowemu Channel A „Heart Pairing”.
Gratulacje dla szczęśliwej pary! Zobaczcie poniżej ich nowy filmik oraz kilka zdjęć z Japonii:






Źródło: 1
Edytor: Kinga



