spot_img

Oskarżyciel Sunwoo z THE BOYZ przeprasza i wycofuje swoje oskarżenia

Osoba, która oskarżyła Sunwoo z THE BOYZ o szkolną przemoc, przeprosiła i cofnęła swoje oskarżenia.

Wcześniej anonimowa osoba (zwana dalej „A”) opublikowała post w społeczności internetowej, w której zarzuca Sunwoo popełnienie przemocy w szkole, a agencja Sunwoo wydała oświadczenie zaprzeczające oskarżeniom. Niedawno „A” opublikował odręczny list z przeprosinami, w którym przyznał się do fałszywych oskarżeń. Napisał:

„Cześć. Jestem osobą, która opublikowała post dotyczący przemocy w szkole związanej z Sunwoo.
Po pierwsze, chciałbym szczerze przeprosić Sunwoo, członków THE BOYZ, agencję i fanów.
W szkole słyszałem historie o przyjaciołach Sunwoo od swojego przyjaciela i miałem do niego uprzedzenia i negatywne uczucia. Wierzyłem w te historie bez wątpienia, czy są prawdziwe, czy fałszywe. Głęboko rozważam ostatnie pięć lat, w których nienawidziłem Sunwoo, ponieważ skierowałem strzałę urazy w niewłaściwą osobę.
Po sprawdzeniu faktów dowiedziałem się, że wszystko, co napisałem o przemocy w szkole, nadużyciach na randkach i nie tylko, było plotkami i wyraźnie fałszywe. To wszystko moja wina, że napisałem post, nie biorąc pod uwagę wpływu, jaki miałby mój post.
Bardzo mi przykro, że wyrządziłem krzywdę Sunwoo, agencji i fanom, publikując informacje, które nie są dokładne. Obiecuję, że coś takiego nigdy się już nie powtórzy i będę stale wspierał Sunwoo i ścieżkę THE BOYZ w przyszłości. Przepraszam.”

29 marca agencja THE BOYZ Cre.ker Entertainment wydała następujące oświadczenie:

„Witajcie. Tu Cre.ker Entertainment.
Po pierwsze, dziękujemy wszystkim fanom, którzy wysyłają THE BOYZ duże wsparcie.
W lutym ogłosiliśmy, że podejmiemy kroki prawne w związku z pisaniem i rozpowszechnianiem fałszywych informacji o THE BOYZ. W związku z tym zapewniamy aktualne informacje o postępach, jak podano poniżej.
Po pierwsze, jeśli chodzi o rozpowszechnianie fałszywych informacji o Sunwoo z THE BOYZ, po raz kolejny zweryfikowaliśmy, że post rozpowszechniany w społecznościach internetowych, portalach i mediach społecznościowych był wyraźnie fałszywy. Po sprawdzeniu tożsamości autora postu zorientowaliśmy się w okolicznościach, w których wpis zniknął po krótkim opublikowaniu.
Po tym, jak poprosiliśmy o weryfikację autentyczności faktów, pierwszy autor postu przyznał, że opublikowany przez nich post dotyczący przemocy w szkole i nadużyć na randkach był wyraźnie fałszywy. Co więcej, przekazali szczere przeprosiny w formie pisemnego listu, w którym napisali, że dodali post, nie myśląc o wpływie, jaki miałby ich post i przyznali, że wszystko jest ich winą.
Pierwszy publikator żałuje, że wyrządził krzywdę Sunwoo, agencji i fanom oraz oświadczył, że coś takiego nie powtórzy się w przyszłości, przepraszając i obiecując, że zapobiegnie nawrotowi.
Ponieważ autor postu osobiście i natychmiast usunął post dotyczący przemocy w szkole, a następnie złożył szczere przeprosiny i obietnicę zapobiegania nawrotom, AGENCJA i artysta zdecydowali się okazać wyrozumiałość po poważnym rozważeniu.
Pomijając tematykę, dołożymy wszelkich starań, aby chronić naszych artystów przed fałszywymi plotkami i złośliwymi komentatorami, w tym z wykorzystaniem metod prawnych.
Oprócz tego, agencja nieustannie gromadziła materiały dowodowe poprzez samokontrolę i e-maile wysyłane przez fanów po otrzymaniu informacji o naszej odpowiedzi prawnej.
26 marca złożyliśmy oficjalną skargę do organów śledczych za pośrednictwem naszego przedstawiciela prawnego, firmy prawniczej Shinwon. Organy śledcze planują przeprowadzić dochodzenie w sprawie autorów złośliwych postów w oparciu o różnorodne i szeroko zgromadzone materiały dowodowe.
Agencja będzie nadal składać dodatkowe skargi dotyczące złośliwych postów poprzez samokontrolę i e-maile wysyłane przez wszystkich fanów, i informujemy, że będziemy zdecydowanie reagować bez żadnych pobłażliwości ani ugody w tym procesie.
Będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić prawa i interesy naszych artystów w imieniu THE BOYZ i wszystkich fanów, którzy kochają THE BOYZ i prosimy fanów o aktywne zgłaszanie się do nas w celu eliminacji bezmyślnych złośliwych postów.”

.

.


Źródło: 1

Edytor: GRAZIA

NEWSY

„BATTER UP” BABYMONSTER podbija listy przebojów iTunes na całym świecie

27 listopada KST pierwszy od 7 lat girlsband YG...

Johyun z Berry Good jest w związku

Johyun (Shin Jee Won) z Berry Good jest w...

Baekho zapowiedział nową piosenkę

Baekho zapowiedział piosenkę w ramach „the time Project Vol.2”. „What are we (Feat. Park Jiwon z fromis_9)" zostanie wydane...

„Red Lights” przekroczyło 100 milionów wyświetleń na YouTube

Teledysk do piosenki, wykonywany przez członków Bang Chana i Hyunjina, przekroczył próg...

POPULARNE

Lee Jae Won z H.O.T ujawnia, że ​​cierpiał na raka tarczycy

29 września w odcinku  „ Special World ” Lee Jae Won ujawnił,...

Benji ujawnia, że opuszcza B.I.G i zostaje solistą

Benji ujawnił, że opuszcza B.I.G! 1 października, Benji podzielił się...

FNC Entertainment tworzy nowe agencje dla zespołów żeńskich i artystów trotowych

FNC Entertainment ogłosiło utworzenie dwóch nowych wytwórni, aby lepiej...

Były członek AB6IX, Lim Young Min, zaciągnie się do wojska

Były członek AB6IX, Lim Young Min, wkrótce wstąpi do...

Piękno nowej trainee z Kazachstanu przyciągna uwagę internautów!

Wiele internautów zwróciło uwagę na pierwszą przyszłą idolkę z...

„BATTER UP” BABYMONSTER podbija listy przebojów iTunes na całym świecie

27 listopada KST pierwszy od 7 lat girlsband YG Entertainment, BABYMONSTER, zadebiutował z długo wyczekiwanym singlem „BATTER UP”. Po światowej premierze piosenka znalazła się...

Johyun z Berry Good jest w związku

Johyun (Shin Jee Won) z Berry Good jest w związku! 26 listopada Ghost Studio oficjalnie potwierdziło plotki, że Johyun spotyka się ze starszym od niej...

Baekho zapowiedział nową piosenkę

Baekho zapowiedział piosenkę w ramach „the time Project Vol.2”. „What are we (Feat. Park Jiwon z fromis_9)" zostanie wydane 7 grudnia tego roku o 10:00 polskiego czasu. Źródło: (1) Moderator: MiTien Edytor: ECHo
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments