Show Lo, urodzony 30 lipca 1979 roku w Tajwanie. To tajwański piosenkarz, aktor oraz prezenter telewizyjny. Znany jest również pod pseudonimem Xiao Zhu.

Show Lo urodził się w Keelung City na Tajwanie. Jego ojciec jest z pochodzenia Chińczykiem, a mama tajwańską Aborygenką ludu Amis. Jest jedynakiem.

1996 roku zadebiutował w tajwańskim boys bandzie. Jako solista zadebiutował w 2003 roku, wydając swój pierwszy album „Show Time”. Jest pierwszym piosenkarzem pop, który zorganizował koncert w Taipei Arena w 2005 roku.

Oprócz kariery jako piosenkarz, Show Lo jest częstym prezenterem telewizyjnym. Od 2003 roku jest prezenterem w programie 100% Entertainment. Prowadzi również popularny w Chinach program GoFighting!, a także pojawił się jako sędzia w chińskim Produce101 i Street Dance of China.

W 2006 roku Show Lo stworzył swoją markę odzieży STAGE. Obecnie firma ma oddziały w Tajwanie, Hong Kongu oraz Singapurze.

Tworzy pod skrzydłami dwóch wytwórni: EMI Music Taiwan  (tajwańskie albumy / single) oraz Pony Canyon (japońskie albumy / single).

Oficjalne linki


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments