W październiku ubiegłego roku artysta Bryan Huynh porównał swoje prace do zdjęć koncepcyjnych aespa „Black Mamba”. Okazało się również, że dyrektor zespołu wizualnego SM Entertainment zapisał pracę Bryana na pintereście.
Fani i internauci natychmiastowo zauważyli podobieństwo. Jednak 6 maja Bryan Huynh osobiście ujawnił, że podjął się współpracy z wytwórnią przy comebacku z „Next Level„. Artysta podzielił się zdjęciami Kariny, a także wspomniał, że dobrze bawił się podczas tej pracy.
Wiadomo, że aespa powrócą z „Next Level” 17 maja.


Źródło: 1
Edytor: D




No coz… lepiej pozno niz wcale
Przynajmniej trochę odpokutowali za swoje zachowanie
A artysta mam nadzieję, że dzięki tej współpracy będzie miał w przyszłości wiele sukcesów