Po 14 latach aktorka Song Hye Kyo zdecydowała się odejść z agencji UAA (United Artists Agency).
Rankiem 26 czerwca UAA wydało oświadczenie o następującej treści:
„Nasz ekskluzywny kontrakt z Song Hye Kyo dobiegł końca. Po wieloletniej współpracy opartej na zaufaniu UAA i Song Hye Kyo postanowili zakończyć wspólną przygodę i kibicować sobie nawzajem w przyszłych działaniach”.
Agencja dodała:
„Podczas długich lat pod skrzydłami UAA aktorka Song Hye Kyo otrzymała mnóstwo wsparcia nie tylko od fanów w Korei, ale także w Azji i na całym świecie. Czas, który spędziliśmy razem, zawsze pozostanie radosnym wspomnieniem”.
UAA poprosiło również fanów o dalsze wspieranie Song Hye Kyo, która rozpoczyna teraz nowy rozdział w swojej karierze.
Źródło: (1)
Edytor: Grazia



