Sunwoo z The Boyz i Cre.Ker Entertainment opublikowali przeprosiny po debacie wywołanej wcześniejszymi zdjęciami opublikowanymi przez Sunwoo.

9 lipca Sunwoo udostępnił zdjęcia z pobytu na plaży z innym członkami The Boyz, które zostały usunięte. Powstała debata, czy Sunwoo trzyma papierosa na jednym ze zdjęć, które udostępnił. Na większości plaż w Korei, palenie, zgodnie z prawem jest zabronione, ponieważ są to obiekty użyteczności publicznej, a osoba, która zostanie złapana na łamaniu tego prawa, może zostać ukarana grzywną w wysokości około 83 dolarów.

Gdy kontrowersje zaczęły narastać, Sunwoo przeprosił za ten incydent na oficjalnym fan cafe The Boyz. Jego post brzmi następująco:

Cześć, tutaj Sunwoo.
Mam coś do powiedzenia The B [oficjalna nazwa fanklubu The Boyz].
Chciałem, aby ta przestrzeń była tą, gdzie dzielę się tylko miłością i szczęściem z naszymi fanami, ale z mojej winy przybyłem, aby przeprosić was wszystkich.
Po programie, w którym braliśmy udział, zrobiłem sobie krótką przerwę i poszedłem na plażę z innymi członkami. Tam jednak zachowałem się w sposób niezgodny z normami przestrzeni publicznej.
Bardzo przepraszam fanów, którzy we mnie wierzą i nie jestem pewien, jak powinienem kontynuować, ale chcę szczerze z wami porozmawiać. Do wszystkich The B, którzy dają nam miłość, moich drogich członków, ludzi w naszej agencji, którzy ciężko pracują i mojej rodziny, która we mnie wierzy, jest mi wstyd i bardzo mi przykro.
Zawsze będę myślał o tym, jak wdzięczny jestem i jak cenni są dla mnie The B, zastanowię się nad tym, co zrobiłem i nigdy już nie popełnię takiego błędu.
Odkąd poznałem was i waszą miłość, nauczyłem się i czułem tak wiele rzeczy. W przypadku The B, którzy okazali mi niekończącą się miłość i zaufanie, będę ciężko pracować, aby pokazać tylko moją szczerość, najlepsze strony, dobre słowa oraz szczere i dobre myśli i będę nadal pracował, aby stać się dojrzałą osobą, która będzie dawać The B jedynie szczęście.
Chciałbym jeszcze raz przeprosić The B, których bolało i rozczarowało moje zachowanie.
Szczerze się nad tym zastanowię, będę żałował i dorosnę. Naprawdę przepraszam.

Oprócz przeprosin Sunwoo Cre.Ker Entertainment opublikowało również oficjalne przeprosiny, które brzmią następująco:

Dzień dobry. Tutaj Cre.Ker Entertainment.

Po pierwsze, chcemy przeprosić was, fanów, ponieważ musieliście być zaskoczeni zdjęciami opublikowanymi na koncie The Boyz na Twitterze.

Pragniemy raz jeszcze przeprosić za zaniepokojenie nieprzestrzeganiem norm przestrzeni publicznej i nie tylko Sunwoo, ale wszyscy członkowie, którzy byli z nim, wszyscy z ciężkim sercem przyznają, że było to złe i szczerze żałują.

Nasza agencja bierze również odpowiedzialność za ten incydent i ponownie przepraszamy wszystkich, którzy czuli się nieswojo z powodu tego, co się wydarzyło.

Dołożymy wszelkich starań i będziemy bardziej świadomie zarządzać naszymi artystami, aby taki incydent się nie powtórzył.

Dziękujemy.


Źródło:(1)

Edytor: Haru

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Natiofficial61
1 miesiąc temu

Ale Sunwoo palił tego papierosa? No bo tam było napisane że tylko trzymał.
Koreo, naprawdę, za trzymanie zwykłego, niezapalonego papierosa, kończy się karą w postaci pieniędzy?
Biedny Sunwoo. 🙁

Jul
Jul
1 miesiąc temu
Reply to  Natiofficial61

No tak, bo ludzie tak sobie po prostu spacerują z papierosem w dłoni, nie paląc go 😛 Na zdjęciu widać wyraźnie, że papieros jest zapalony. Ja akurat popieram kary pieniężne za palenie w miejscach publicznych. Jak ktoś chce, to niech sobie pali w domu, albo w miejscach, gdzie jest to dozwolone. Jednak w przypadku Sunwoo chyba nikogo nie było obok niego i jeśli jego koledze nie przeszkadzało to, że on pali to też nie ma znowu co się tak czepiać. Mam tylko nadzieję, że faktycznie palił tylko kiedy nie było innych ludzi w pobliżu, bo w innym przypadku jest to… Czytaj więcej »

Natiofficial61
1 miesiąc temu
Reply to  Jul

Te zdjęcia były na Twetterze więc się nie wypowiem bo nie mam Twettera i nie obserwuję idoli na Twetterze. Ale myślę, że ktoś zapalił mu tego papierosa bo nie uwierzę w to że Sunwoo paliłby. Palenie papierosów, jak jest się w wytwórni i w zespole kończy się źle. Może wylecieć z zespołu.
Albo ja coś przekręciłam 🙂

Jul
Jul
1 miesiąc temu
Reply to  Natiofficial61

Ale… ty tak na serio? XD Ktoś miałby zapalić mu papierosa i zmusić go, żeby trzymał to podczas robienia zdjęcia, czy jak? XD To nie jest dziecko, żeby dać się tak wrobić. On ma dwadzieścia lat. Nie ma w tym niczego dziwnego, że człowiek w tym wieku może palić, jego wybór. Głupio tylko, że nie pilnuje tego podczas robienia zdjęć i niepotrzebnie naraża się na krytykę.  Btw, tu można zobaczyć to zdjęcie: https://www.allkpop.com/article/2020/07/netizens-debate-whether-or-not-the-boyzs-sunwoo-is-smoking-in-a-recent-sns-post . Widać wyraźnie, że to papieros i być może próbował go ukryć, bo jest odwrócony bokiem, może myślał, że jego ręki nie będzie widać. Tak, czy inaczej, osoba,… Czytaj więcej »

Natiofficial61
1 miesiąc temu
Reply to  Jul

Myślę, że ktos specjalnie dał mu tego papierosa żeby zdjęcie wywołało furorę wśród fanów.
Jednak ja się nie wypowiem bo tak jak powiedziałam wcześniej nie mam Twettera 🙂 🙂

Wiktoria
Wiktoria
1 miesiąc temu
Reply to  Natiofficial61

Wydaje mi się, że nikt nie dał mu tego papierosa specjalnie tak jak pisał w przeprosinach, że był razem z członkami zespołu, to co oni mieli mu dać tego papierosa specjalnie? Nie sądzę.

loonatic
loonatic
1 miesiąc temu

gdyby sie przyjrzec to widac, ze jest to tylko jego etui, z reszta, jak mialby palic z maska na twarzy

Patrycja
Patrycja
1 miesiąc temu
Reply to  loonatic

Gołym okiem widać, że jest to papieros. Ludzie przestańcie go jakkolwiek wybielać teraz. Zostaje się pogodzić z faktem, że pali.
Gdyby tak nie było to przeprosiny brzmiałyby inaczej.
Tylko dziwi mnie osoba, która to opublikowała na ich koncie.